asasindj
asasindj zadał pytanie w grze Taern
Krwawe Zaloty - jakieś rady? Mam z tą misją spory problem (gram voodoo i jak na ramie mam czasami nawet problemy z samym wartownikiem na moście). Nie jestem w stanie pokonać herszta - za dużo przeciwników. Żaden z moich znajomych nie gra w Taern, a ludzie spotkani w grze raczej nie mieli ochoty pomóc.
postać na topa Zastanawiam się kogo kupić. Mam do wyboru Irelię, Vladimira i Shyvanę. Dobrze wiem, że najlepiej byłoby zagrać tymi postaciami i sprawdzić, którą najlepiej mi się gra. Nie mogę jednak wybrać rotacji, więc zdaję sie na was. Która postać jest najlepsza? Która najłatwiejsza? Jak powinno się nimi grać (farmić, pokeować cały czas, próbować zabić, pushować, czy może roamować) ? Jak sobie dają radę w early/mid/late game? Jaką pełnią rolę w teamfightcie? Jak walczyć nimi na topie (jak i kiedy używać skili, jak mogą nas skontrować i na co uważać)?
Galio Czemu wszyscy uważają Galio za postać słabą, Tier 4 lub 5? Przecierz posiada on genialną pasywkę do walki z apc, dobre CC, duży sustain, niezłą mobilność i spory dmg. Rozumiem że nie jest dobrym pomysłem picknąć go będąc first pickiem, bo wrogowe mogą wziąść full ad team, ale tylko z takiego powodu nie powinno się go tak gnębić.
Ryze OP Ostatnio często widzę Ryzów w grze i zauważyłem, że w tej mecie bardzo silni. Przyznam się, że szczeże go nie ogarniam. Z tego powodu prosił bym o jakieś rady dot. gry przeciwko Ryzowi.
skin do garena "mroczny rycerz" za free Słyszałem, że ten skin można dostać za follow na twiterze. Znalazłem nawet link do tego i wykonałem wszystko co było w instrukcji. Wpisałem kod w sklepie w lolu, ale nie zadziałał. Wpisywałem go ponownie i ciągle nic. Już nawet kod przestał mi się wyświetlać na twitterze. Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu ten kod nie działał lub napisać jak mogę go odzyskać i uruchomić?
Doom Bots of Doom Myślę, że wielu z Was słyszało o najnowszych "cheatujących" botach, u których np. Veigar po użyciu W to spada kilka meteroytów, morgana wystrzeliwuje 3x Q przy jednym użyciu, a Garen może wyskoczyć z każdych krzaków na które nie masz wizji :D. Wiadomo kiedy mają one wyjść? Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to polecam stronę how2win.pl oraz kanał MrFillipinski na yt.
Shaco dominion Czy na tej mapie grając Shaco AP przy obronie wieżyczek (przejmowanie wrogich w drugiej kolejności) maksuje się pajacyki (W) czy sztylet (E)? I jaki build dla niego polecacie? Oraz gdzie najlepiej stawiać te pajace, skoro mogą stać tylko 60 sek.?