asaeas
asaeas napisał na forum gry World of Tanks
Jaki najgorszy czołg w wot Lorr 40t ze stockowym ze stockowym dziale. 1 strzał od arty nawet VII tieru i po tobie. Albo zostanie ci 10 hp i wszystko rozwalone moduły itp. Żadnego ciężkiego nie przebijesz od przodu VIII+ medy ledwo co.. skątowanych nie ma szans, demonem prędkości to też on nie jest.
asaeas
asaeas napisał na forum gry World of Tanks
W jakie iść lighty? Francuskie fajne, ale wymagające (sam mam już bat-chata) i przeszedłem całą linię od IV tieru. Więc tak.. na IV tierze jesteś kozak, bo masz pancerz, na V super działko i jeden z najlepszych kamuflaży w grze (polecam do tego siatkę i malowanie + perki i jesteś kozak) elc jest też bardzo mały. Kolejny to amx 12t. Na mały, zwinny i dobre działo. VII tier - amx 13 75. Działo z 12t, ogólnie słabszy od poprzednika (bo rzuca wyżej) no i 13 90 używany często w drużynówkach, cw itd.. Dobry czołg, szybki cammo super. Polecam zostawić go sobie i czasem nim grać :) I doszliśmy do IX tieru.. Tu spotka cię totalna masakra. Lorraine 40t... Sam przeszedłem z nie powiem, trudem (bezapelacyjnie najgorszy czołg tej linii) kamuflażu to on prawie nie ma, duże pudło - musisz uważać na artylerię.. IX+ tiery maja cie na strzała jak siądzie dobrze, a jak nie to zostawią ci 20 hp z zabitymi załogantami i pouszkadzanymi modłami. B-C to przygoda, ale trzeba też nim umieć grać. Podobno mało wymagające są ruskie.. bo odbijają często. Mam nadzieję,że pomogłem coś :)
asaeas
asaeas napisał na forum gry World of Tanks
Czy dobrze jak mam 1800 wn8 ? Ciężko odpowiedzieć, gdyż każdy gracz, który by nabił tyle wn8 wie,że to jest dobry wynik. A ty się pytasz, więc pewnie kupione konto. W dzisiejszym wocie wn8 to w większości bzdura bo masa pomidorów kupują konta z wszystkimi czołgami, są fioletowi a w bitwie nic nie robią. No przepraszam, robią coś.. Dają expa i kredyty drużynie przeciwnej, a swojej przeszkadzają.
asaeas
asaeas napisał na forum gry World of Tanks
Konto IS-3 Błagam was, nie wymieniajcie się kontami. Później wchodzę na randoma i gość z IS-7 staty 2k wn8 pada w minutę i zadaje 0 obrażeń przez co przegrywamy. STOP SPRZEDAŻY KONT! (POMIDOROM)