aruhi
aruhi napisał na forum gry Drakensang Online
droga do hiraj? Po ukończeniu cyklu misji "Uratuj serce światów" w Lor'Tac (nie jest wymagana misja 9/9 czyli pokonanie Balora) , Zahir (dostępny w Kingshill, Cardhun oraz w Yalpetl) zostanie oznaczony wykrzyknikiem, co oznacza, że ma coś ważnego do przekazania. Po rozmowie z nim, ukaże się strzałka oznaczona latającym dywanem, która zaprowadzi Was do nowych map.
aruhi
aruhi napisał na forum gry Drakensang Online
Drakensang Pytanie o Woja?!?! Wojem gra się najtrudniej. Wszystko przez mały dmg i przez to ze walczy w zwarciu. Musi być budowany bardziej zrównoważono. To znaczy ze ważna są dla niego statystyki defensywne hp zbroja odporności wartości blokady. A dopiero potem ofensywa. Postacie dystansowe łatwiej budować bo bardziej skupiasz się na ofensywie, przez to szybciej farmisz i lepiej wykorzystujesz esencje. Dobrego woja da sie zbudować ale wymaga to więcej czasu.
aruhi
aruhi napisał na forum gry Drakensang Online
Magazyn czy znajde na grze tak jak pisal Makojo w miastach jest dostepny kobalt tylko trzeba miec odpowiedni popziom wiedzy jak masz zamiar wiecej grac zainwestuj w rozszerzenie ekwipunku co do kamieni szlachetnych szukaj przedmiotow z 4 gniazdami mozesz do niego wlozyc 4 kamienie a zajmuje tylko 1 miejsce w ekwipunku,potem łączysz je u jubilera