Czy tą grę usunęli z gier F2P? Wodzu, w regulaminie było, że nawet gdy kupujesz za złotówki samochody, to i tak należą one de facto do EA, więc sorry, jedynie wykupiłeś możliwość jazdy nimi. Podejrzewam, że w sporej części innych MMO byłoby podobnie, może gdzieniegdzie byśmy dostali jakieś bonusy w nowej grze, nic więcej.
artij1
artij1 zadał pytanie w grze FIFA World
Triki i zwody-jakie znacie Jakie znacie zwody (oprócz tych z oficjalnego poradnika) w Fifie World. Ja znam Ronaldo Chop (markowanie strzału przy kontroli tempa) i podbicie piętką (przytrzymanie gałki do tyłu a potem dwukrotne szybkie do przodu, ofc z kontrolą, na pc bodaj podobnie tylko przytrzumuje się g i strzałkami podobnie do analogu)
artij1
artij1 zadał pytanie w grze FIFA World
Problem z dodaniem do znajomych Witam. Mam problem z dodaniem kumpla do znajomych w fifa world. W Originie jesteśmy znajomymi, podobnie na stronie gry, lecz w niej samej nie wykrywa znajomości. Obaj się rejestrowaliśmy na przestrzeni kilku ostatnich dni.Co może być problemem? Pozdrawiam.
Nowy content. Jak myślicie, czy studio EASY doda jeszcze do Worlda nowe samochody, trasy, tryby rozgrywki, może nowy antycheat (marzenia)? A może developerzy już jasno wyrazili swoje stanowisko wobec nowych danych w grze.