arienne
arienne napisała na forum gry Moviestarplanet
Co to starcoinsy? Starcoins ( w skrócie-SC) to jedna z dwóch walut dostępnych na Moviestarplanet (MSP). Służy ona do kupowania wszystkiego, czego tylko sobie zapragniesz, z wyjątkiem niewielkiej liczby przedmiotów, które możesz kupić tylko za daimonds- walutę, którą dostajesz kupując Vip-a, albo gdy wygrywasz konkurs tematyczny.
arienne
arienne napisała na forum gry Moviestarplanet
Pieniądze w moviestarplanet Te dwa rodzaje pieniędzy nazywają się starcoins oraz daimonds. Daimonds są walutą, którą zdobyć mogą tylko VIP-owie, gdy kupują status Vip, albo gdy ktoś wygra konkurs. Zaś starcoins to powszechna waluta, za którą można kupić prawie wszystko. Zarabiasz ją oglądając filmy, głaszcząc zwierzaki innych, gdy twoje filmy są oglądane, a nawet- za zakręcenie kołem. Mam nadzieję, że pomogłam.
arienne
arienne napisała na forum gry Howrse
Kim jest sitter? Sitter to osoba, która opiekuje się końmi danego gracza. Do jego obowiązków należy karmienie, u młodszych- trening, u starszych zabieranie ich na łąki, Zdarza się też, że klacze trzeba pokrywać ( z życzenia właściciela koni), a ogierami-składać oferte pokrycia
arienne
arienne napisała na forum gry Howrse
TRENING BLUP 1) dokończ trening 2) chodź z koniem/ kucem na lekcje 3) zabieraj konia na przejażdżki 4) trzeba kilka razy z koniem wziąć udział w każdej dziedzinie zawodów, bo to daje im umiejętności (przynajmniej na początku) Pozdrawiam i życzę miłej gry
arienne
arienne napisała na forum gry Howrse
O co chodzi!? Jeśli dasz mu Czarną Orchideę konik odzyska energię, zrowie i morale (przywróci wszystkie trzy do 100%). Możesz spróbować zostawiać go na polu, to powinno pomóc.
arienne
arienne napisała na forum gry Howrse
czy polecacie wybrać na start gry... Araby są chyba najczęstszym gatunkiem koni spotykanym na howrse. Jestem pewna, że podczas twojej gry 'przemknie' ci ich ogromna ilość. Weź rasę, która nie jest tak popularna (albo po prostu świeża) oraz rzadką maść. Jeśli chcesz, aby twój koń miał bardziej unikalny wygląd- od tego jest Złote Jabłko, które pozwala wybrać wygląd konia, z projektów wykonanych przez innych graczy. Tło do tego konia, zapewni ci Piorun Heliosa, ale osobiście polecam ci kupic Zestaw Harmonii, gdyż wtedy masz Nielimitowany Piorun Heliosa. Mam nadzieję, że pomogłam x
arienne
arienne napisała na forum gry Moviestarplanet
co to w moviestarplanet fame? Fame na moviestarplanet są zamiennikiem punktów doświadczenia. W grach często zbierasz punkty doświadczenia, aby zdobywać kolejne poziomy. Na moviestarplanet zbierasz fame, aby zdobywać kolejne poziomy. Fame zdobywasz podczas grania w gry, oglądania filmów, zdobywania 'love it' na artbook'ach i lookach, oraz w twoim pokoju. Gdy dostajesz autografy, oraz w małej ilości-gdy je dajesz.
arienne
arienne zadał pytanie w grze Imperia Online
Problemy z logowaniem Hej Mam pewien problem. Otórz, zrobiłam sobie konto w tej grze, i wszystko było okej. Ale teraz nie wiem gdzie jest okienko logowania. Czy wie ktoś może gdzie się ono znajduje? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam x Życzę miłego dnia :)