arek113
arek113 zadał pytanie w grze Smite
Conquest Jest mi ktos w stanie wyjaśnić podstawy gry na conquescie?? chodzi mi o to, gdzie kto powinien iść, jak sie zachowywać w danych sytuacjach itp
arek113
arek113 zadał pytanie w grze Metin 2
Bizu na ninje Witam, mam problem, na jaką branze zbierać pieniądze. Mianowicie, na srebną/białko +9 lub z łez +9. Co sądzicie o obydwu branzach i co lepiej na ninje daggera?
arek113
arek113 zadał pytanie w grze Metin 2
Banowanie Jak myślicie, czemu administracja nie mogła by dawać banów na IP a nie na e-mail? Rozwiązało by to wiele problemów dotyczących botów i zniechęciło by do tego nowych ich użytkowników.
arek113
arek113 zadał pytanie w grze Margonem
Exp tropem Expię tropem 78, eq full uni i 2 hera z łowcy skór. Kusza od ognia i pierek. Ogniem strasznie mozolnie mi idzie i się zastanawiam, czy nie wymienić kuszy od ognia na głęboką ranę. Co o tym sądzicie? Hajsu mi nie szkoda ;)
arek113
arek113 zadał pytanie w grze Margonem
Tropiciel Tropicielem z eq całkowicie do wymiany (berufs na dużo nie pozwala) ubiję patryka na 45lv? Mam do dyspozycji 3 bronie, na 36 z tolloka od zimna, na 43 z głęboką raną i 45 z wilków i nie wiem co bedzie efektywniejsze, gdyż nigdy go nie biłem i nie wiem, na co ma odporność. Proszę o wypowiedź kogoś, kto zna się na rzeczy.