ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
Z jakiej nacji nie ma najlepszych czołgów w tej grze. A wiesz dlaczego bo każdy by grał tylko tym czołgiem i gra by był nudna i monotonna. Dlatego jak wyjdzie czasami w statystykach że czołg jest zbyt dobry to dostaje nerfa a jak jest zbyt słaby to dostaje bufa. Co innego jeśli mówimy o przyjemności z grania bo jedni lubią czołgi dobrze opancerzone inni szybkostrzelne a jeszcze inni mobilne i dla każdej z tych osób inny czołg będzie najlepszy. Ja polecam Ci rozwijaj kilka linii na raz i kilka narodowości.
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
jakim czołgiem na początku najlepiej grać ??? najlepiej na początku to grać czołgiem premium wyekspić dobrze załogę np. do 3 perka i później czerpać przyjemność z gry. Obecnie w CD ACtion masz kody dla nowych graczy na czołg M22 jest to czołg lekki z USA którym możesz sobie zrobić dość szybko załogę i powędrować dalej linią do T54.
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
Co kupic najpierw is8 czy m103 IS-8 jest lepszy w/g mnie ale tylko dzięki dużej mobilności niestety granie nim z innym działem niż topowe czasami jest bardzo irytujące (dużo rykoszetów i "tym go nie przebijemy") z topowym działem czołg bardzo przyjemny w graniu.
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
Su 152 czy Su 101m ?? pograłem troszkę na testowym i tak linia w stronę SU152 jest łatwiejsza i lepsza niestety na koniec Xtier mamy średnią maszynę. Linia w stronę SU101m grało mi się gorzej za to czołgi mają lepsze camo wiec do kampienia idealne ale już Xtier w tej linii wynagradza wszystko od razu chcę zaznaczyć że nie mam dużego doświadczenia w TD ale w tym OBJ263 się zakochałem ma super działo i całkiem niezły pancerz. a co najbardziej w nim lubię ....to mobilność 60km/h z małej górki granie nim w 1 linii daje sporą frajdę jak np wydoisz sobie E100 zanim koleś zdoła trafić w twojego weekspota.
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
AMX 40 AMX40 to bardzo fajny czołg na swoim poziomie może całkiem niezłe wyniki kręcić. Mi sie tylko wydaje że nie jest to jednak LT bo wolny na maxa a pancerz potrafi sporo odbić. a za wolne doświadczenie to przeskoczył bym ELCka strasznie mnie wku.... jego wieża rodem z TD (czyt. nie obraca się) wychył ok 15* na boki i depresja -5*
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
który light lepszy? Granie ELC-kiem dla mnie to była kara ale następcy jego to juz czysta przyjemność myślę że Chaffe jest lepszy od ELC ale przeskoczył bym go szybko na twoim miejscu i pograł linią francuską do X. Ps niektórzy ELCka bardzo lobią ma on najlepsze camo ze wszystkich czołgów w grze.
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
Jakie perki i moduły dla OB416? nie mam tego czołgu ale usilnie do niego dążę moja załoga 1-dowódca żarówa reszta naprawa, 2-wszyscy BIA, 3-wszyscy Camo, 4-wedle uznania. A dlaczego takie: bo obj416 ma najlepsze CAMO - powyżejze wszystkich czołgów w grze z małumi wyjątkami - takimi jak E25 lepsze camo w bezruchu. a podczas ruchu wyprzedzają go tylko LT.
ansys
ansys napisał na forum gry World of Tanks
Jakie premki polecacie? w/g statystyk obecnie najlepiej zarabiające czołgi to 1.Jgdtiger 8.8 2.FCM, 3.T34 4.AMXCDC Ja osobiście mam tylko FCM bez konta premium to zarobki wahają się w przedziale(24tys. -jak kompletnie nic nie zrobię do 54tys. ok 3000DMG)