ambrozjapt
ambrozjapt napisał na forum gry War Thunder
Czas wykonania zadania. Urhu masz rację, nie ma wakacji a niektórzy pracują chodzą do szkoły albo też nie są najlepsi w grze(ktoś może grać pierwszy raz). Następne pytanie czy mogę wrócić do gier z czołgami z 1 ery, bo nauczyłem się czołgu z 2 ery i już wrzuciło mnie do gier z koksami gdzie 1 strzał i mnie nie ma a ja muszę strzelać z kilkanaście razy i expa prawie w ogóle nie leci przez to ?
ambrozjapt
ambrozjapt napisał na forum gry War Thunder
Czas wykonania zadania. Przez weekend wbiłem 7 poziom, tylko nie wiem czemu,ale to chyba promocja, zostało 24 godziny jeszcze na to 6k pktów. Czy jak już dołączyłem do tej promocji to nadal mam szanse na 6k pktów czy przepadnie i dostane mniej, przykładowo tyle ile było standardowo ?
Kto jest najlepszym dzunglerem ? lee sin ( chociaż nie gram nim) , udyr , vi , amumu , warwick (jego pasywką w łatwy sposób zrobisz jungle i na 6 poziomie podobnie jak u amumu dobre ganki wychodzą także vi która od 6 poziomu może łatwo kogoś zaskoczyć), xin , fiddlestick(w jungle jesteś bogiem ulepszasz W i leczysz się bardzo szybko chociaż jest to postać papier według mnie ale przyjemna do jungle) , jest jeszcze wiele innych , ale tych championów najbardziej Ci polecam. Niestety nie próbowałem wszystkich chociażby wspomniany lee sin czy też ostatnio w mecie malzahara(niedługo ma być znerfiony albo już jest).
ambrozjapt
ambrozjapt napisał na forum gry Skyforge
inny nick w grze zawsze zrobia tak zeby pozniej sie glowkowac albo miec problem jakby nie mogli uznac screena z gry gdzie widac jasno ze gram w ta gre mam ta wymagana ilosc prestizu nawet godzine im moge pokazac to nie jacys debile musza robic te zadania zeby nie zaliczyc a 15 gb na marne pojdzie bo zeby nick zmienic trzeba miec 5k jakichs tam klejnotow i drugiej postaci nie mozna miec.