afa1999
afa1999 zadał pytanie w grze Stardoll
BAZAR I BLUZKI Z NARUTO NA ZAMOWIENIE MAM DO SPRZEDANIA WŁOSY CZARNE OD MEGANGOZ KUPIONE JUŻ ICH NIE SPRZEDAJE, WLOSY Z GRZYWKA. MOGE TEZ SPRZEDAC BLUZKI NA KROTKI MESKI POKROJ Z NARUTO ZA 25/35 SD JESLI KTOS CHCIALBY TAKA NIECH PISZE. BLUZKI SA BARDZO REALISTYCZNE, KUPUJE JE OD DZIEWCZYNY KTÓRA KOCHA NARUTO I ROBI BARDZO ŁADNE BLUZKI. NA SD JESTEM Golden_Japan zapraszam.
afa1999
afa1999 zadał pytanie w grze Moviestarplanet
PREZENTY Z LISTY ZA DARMO !! Nie gram już w MSP mam 35 albo 36 level i 200 tyś. sc mój nick to Swetaśna;* i rozdaje prezenty. Jedyne co musicie zrobić to zaobserwować mnie na tumblr.com, to mój tumblr beautybitch4ever.tumblr.com jak go zaobserwujecie to zreblogujcie pare postów i tu w komentarzu piszcie jak już zaobserwowaliście i zreblogowaliście i napisze w komenatzru swój nick na msp i swojego tumblra zebym mogla sprawdzic czy nie oszukujecie. Jak już wszystko to zrobicie dam was prezent/prezenty do 1000 sc.
afa1999
afa1999 zadał pytanie w grze Moviestarplanet
Golden Japan Mój login to Golden Japan mam 25 prawie 26 level mam bardzo dużo animek więc można mnie brać do filmów. Przyjmuje zaproszenia do znajomych do naj i ♥ odrzucam. D: Prosze o grafa . :3