_PSV_
_PSV_ napisał na forum gry World of Tanks
Jakie drzewko jest najlepsze dla początkujących? Graj wszystkim z każdej linii na niskich tierach i sie ucz jak każdy czołg działa. Jak za szybko pójdziesz w np. KV1, który moze trafić jako najmocniejszy czołg w drużynie ( i jest najmocniejszym na tym poziomie) to drużyna będzie na Ciebie liczyć. I niestety się przeliczy, jeśli nie będziesz umiał grać i wpadniesz na 5 tier. Bardzo często to samo obserwuje w Tigerach, że ich kierowcy to totalne nooby i przegrywa się przez to rozgrywkę, bo najmocniejszy czołg się do niczego nie przydał. Tiger w krzakach to już chyba norma... Także odradzam ciśnięcie w góre jak najszybciej i jakimś konkretnym drzewkiem.
_PSV_
_PSV_ napisał na forum gry World of Warships
World of Warships i WoT Support zawsze pisze, że nazwa konta na dogry.pl musi być przynajmniej podobna do tej w WoT/WoWs. Jeśli nie jest, to pewnie nie zalicza, bo nie wiadomo czyje to konto. Ja mam wszędzie taką sama nazwę, więc nie mam problemów z punktami za gierki.
_PSV_
_PSV_ napisał na forum gry World of Tanks
Jaki premium czołg mam wybrać? Czołg premium sam nie gra, więc pytanie na ile oceniasz swoje umiejętności. Możesz oczywiście poczekać, jak radzą niektórzy i kupić czołg na wyższym tierze, tylko wtedy będziesz chłopcem do bicia oraz będziesz przeszkadzał drużynie, jeśli masz słabe umiejętności. A na V tier i przeciętną grę to T-25 i Churchill dają radę na początek.
_PSV_
_PSV_ napisał na forum gry World of Tanks
Rejestracja W "Kontakt" wybierasz: Temat - Brak pkt. za grę. W "Wybierz grę" wybierasz WoT i wtedy powinna pojawić się opcja dodania pliku ze screenshotem. Jeżeli nie możesz wybrać WoTa to niby znaczy, ze za szybko chcesz to zgłosić.
_PSV_
_PSV_ napisał na forum gry World of Tanks
Rejestracja W kontakt wybierasz: Temat - Brak pkt. za grę W "Wybierz grę" wybierasz Wot i wtedy powinna pojawić się opcja dodania pliku ze screenshotem. Jeżeli nie możesz wybrać WoTa to niby znaczy, ze za szybko chcesz to zgłosić.