Jakiego itemu wam brakuje? Z każdym kolejnym patchem są wprowadzane nowe przedmioty albo modyfikacje do starych. Czego wam najbardziej brakuje? Mi Elisy (medalion, który dawał hp/mana regena i 'wchłaniał się' po wbiciu trzech lvli) i starego krwiopijcy (więcej lifesteal za zabójstwa).
Ulti Kalisty Co jeśli kalista 'wciągnie' swojego kompana za pomocą ulti, ale w międzyczasie zginie? Kompan pojawi się w miejscu jej śmierci? A może jeśli jeszcze leciał, to tam gdzie był? Będzie mógł jeszcze "strzelić" sobą po śmierci kalisty?
Poradniki Oglądaliście jakieś poradniki do lola w sieci? Jak tak to PL czy ENG? Co wpisujecie jak szukacie poradnika albo od czego zależy czy na niego klikniecie (np. jak jest kilka do wyboru).
Ciekawostki Jakie znacie ciekawostki na temat TF'a? Np. Kobieta czytająca komunikaty ma na imię Helen. Nazwy drużyn nie wzięły się od kolorów, ale od ich 'właścicieli' - Blutach i Redmond. W wersji beta scout miał używać PM'u, który ostatecznie mu zabrano i dano snajperowi.
Sprzedaje moje kuriozum i czapuchy Proponujcie co dacie w zamian. Przyjmuję każdą możliwą walutę do TF'a, CS:GO albo prezenty steam ;) Poniżej lista przedmiotów. Pierwszy nawias to postać dla jakiej ta broń jest, drugi to ranga broni, a liczba to ilość zabójstw: (Scout) Dubeltówka (Nieludzkie ustrojstwo) 782 (Soldier) Bazooka Biedaka (Adept Anihilacji) 284 (Soldier) Czarna Skrzynka (Pustoszyciel serwerów) 3603 (Soldier) Plan ucieczki (Nic nadzwyczajnego) 17 (Pyro) Doskwieracz (Neofita zniszczenia) 134 (Pyro) Poskramiacz płomieni (Oręż ochrzczony w boju) 167 (Pyro) Dupalacz (Roztapiacz twarzy) 1366 "Ból Dupy :)" (Pyro) Neonowy niszczyciel (Nic nadzwyczajnego) 18 (Demoman) Pałka Sokisty (Nic nadzwyczajnego) 12 (Heavy) Natasza (Zarzewie rzezi) 474 (Heavy) Krytyczny grzmoty bokserskie (Niebezpieczna zabawka) 43 (Heavy) Pięści ze stali (Nic nadzwyczajnego) 10 (Engineer) Samosąd (Zarzewie rzez) 491 (Medic) Kusza krzyżowca (Doraźne utrapienie) 78 (Medic) Karabin strzykawkowy (Niebezpieczna zabawka) 25 (Sniper) Sydnejski usypiacz (Adept anihilacji) 306 (Sniper) Plemienne ostrze (Nic nadzwyczajnego) 10 (Spy) Rewolwer (Zarzewie rzezi) 408 Czapki i inne: Szmaragdowe Sikwondo (Przedmiot z Halloween 2011) Nieuchwytna apaszka (Przedmiot z Halloween 2011) Najupiorniejszy cylinder (Przedmiot z Halloween 2009) Hełm smoczego dziecięcia (poziom 10, wytworzony przeze mnie) Pasożyt z Alien Swarm Gogle pyrowizyjne Klasyk (Świadek pożogi 2012) Minigra pojedynek (Pozostało użyć: 4) Wyrównywacz klasyk Łuk bloczkowy (bo to chyba też broń niestandardowa) UWAGA: Wymienianie Bronie Kuriozum skutkuje wyzerowaniem ich licznika zabójstw, chyba, że użyje się na nich Zestaw do Pakowania, którego cena na obecną chwilę to ok. 1 klucza
Thresh Hydra Ostatnio ktoś mi powiedział, że Thresh tak właściwie nie jest zasięgowy, tylko jest mającym największy zasięg walczącym w zwarciu. Czy to znaczy, że Hydra będzie na nim działać, huragan nie?