Zoee_
Zoee_ napisała na forum gry Stardoll
Problem z doładowaniem ss Mam ten sam problem. Mam zablokowane wysyłanie smsów premium. Chociaż do jasnej ciasnej jakiś czas temu odblokowałam to i normalnie kupowałam ss a teraz nic nie moge zrobić bo znowu mi zablokowali, a nawet o tym nie wiedziałam -,- No cóż, nic z tym nie zrobisz. Jedyne wyjście to odblokować te nieszczęsne smsy premium w biurze obsługi.
Zoee_
Zoee_ napisała na forum gry Stardoll
Ile zarabia się w Akademii Pewnie tak coś koło 200sd dostaniesz, ale niestety aby je dostać trzeba robić zadania, a robiąc zadania przeważnie musisz wydawać kasę więc nie licz na to, że dużo ci zostanie. No chyba, że będziesz bardzo oszczędzać, ale na jakąś większą sumke nie licz.
Zoee_
Zoee_ zadał pytanie w grze Stardoll
Hasło. Pytam z ciekawości. Jeśli admini proszą mnie o email na jaki było zakładane konto (aaa), a ja nie pamiętam hasła do tego emaila i dlatego zmieniłam email na mój obecny (bbb) to mam im podać im ten na który było założone (aaa) czy ten, który jest obecnie wpisany jako email do konta i na niego przychodzą różne wiadomości (bbb) ? PS. aaa i bbb to przykładowe adresy emai. Piszę chaotycznie więc trochę tym uprościłam :)
Zoee_
Zoee_ zadał pytanie w grze Stardoll
Dlaczego nie moge doładować ss? Wysyłam sms, zabiera mi kase z konta, a potem nic. Ładuje się i ładuje aż w końcu wyskakuje "Nestety nie można przyjąć transakcji. Spróbuj ponownie". Straciłam około 20 zł na tym. Napisałam do adminów, ale nie odpisali. Pomóżcie ;c