Zetie
Zetie napisał na forum gry S.K.I.L.L
sg551, mg4, tank Definitywnie nie są to bronie ESLowe i nikomu grać nimi nie zabronisz, ale jak chce się pokazać, że coś się umie, to jednak przydało by się bez tego grać.
Zetie
Zetie napisał na forum gry S.K.I.L.L
Co to jest... Jest to jeden z cheatów, który powoduje że gracz (jego użytkownik) nie będzie musiął przeładowywać broni podczas strzelania, a dodatkowo ma nieskończoność amnicji. Wszelkie tego typu programy są niedozwolone.
Zetie
Zetie napisał na forum gry S.K.I.L.L
O co chodzi.. Zapewne chodzi ci o tygodniowy ranking. Nie liczą się tam wyniki z każdego dnia, a ten z którym kończysz w każdą niedzielę środkowoeuropejskiego czasu. Dodatkowo dorzucam w jakich przedziałach (miejscach) dostaje się jakie barwy. 1 miejsce- platyna 2-4 miejsce- złoto 5-10 miejsce- srebro 11-30 miejsce- brąz 31-... miejsca- nic
Zetie
Zetie zadał pytanie w grze S.K.I.L.L
(Poradnik) jakie bronię na start? Witam! Zauważyłem, że ostatnio wiele osób pyta się o to jaka jest najlepsza broń na start i dlaczego. W tym krótkim poradniku postaram sie wyjaśnić od jakiej broni najlepiej zacząć grę. Zapewne wiele osób, które dopiero co zaczęło grę, zastanawia się nad tym, jaką broń kupić. Jak już niektórzy wiedzą, na start dostajemy 30 000 kasy, co umożliwia nam zakup praktycznie każdej broni dostępnej w sklepie. Przy wyborze broni, radzę jednak zostawić sobie trochę kasy, także na zakup granatów, które są bardzo przydatne. Jeśli chodzi o kupno samej broni, większość osób kieruje się zasadą "im droższe, tym lepsze". Zły wybór. Niektóre z tych broni może nawet są dobre, ale trzeba się nauczyć nimi grać. Dlatego też polecam, na dobry początek, zakup K2. Jest to naprawdę dobra broń. Ma co prawda mały damage, ale za to mały odrzut, co jest znacznie lepszym wariantem dla początkujących. Dobrą bronią jest także Famas, ale ten ma za to większy odrzut, ale i damage. Jeśli jest to możliwe i dysponujecie małą kwotą w portfelu, proponuje także dokupić sobie celownik w formie zielonej kropki. Dlaczego tak? Kropka będzie zawsze wyznaczać idealne miejsce celowania, dzięki czemu jest ono łatwiejsze. Jeśli chodzi o kolor zielony, jest tak dlatego, że jest to kolor dosyć widoczny na ekranie. O czym również należy pamiętać, to naprawianie broni. Jeżeli będzie ona popsuta, jej celność znacznie się pogorszy. Mam nadzieje że pomogłem.
Zetie
Zetie zadał pytanie w grze S.K.I.L.L
Jaki polski klan polecacie? Aktualnie jestem w klanie Maledictus, ale nie wiem czy niedługo nie odejdę. Czy waszym zdaniem jest jakiś polski klan do którego warto dołączyć? Od razu mówię, że plPolskaPpl, Top-Poland, Złotopolscy i Bracia Honoru odpadają.