ZenekDB9
ZenekDB9 napisał na forum gry Crossout
Zadanie 1 w grze Crossout nie zostało wykonane z powodu: Gdzieś w regulaminie jest napisane, że aby wykonać zadanie np. zdobądź 3lvl na screenie musi być widoczny 3 a nie inny poziom, inaczej nie uznadzą Ci zadania. Skontaktuj się z supportem, czy jest 1. Szansa na przyznanie Ci punktów za zadanie, mimo że twój poziom jest wyższy 2. Czy możesz założyć kolejne konto z ich linku i od początku wykonywać zadania
Team ranked Posiadam drużynę, w której aktualnie są 3 osoby. Gramy głównie 4fun normale, jednak jak zbierzemy całą piątkę planujemy z sezonem 6 wystartować z drużynówkami. Jeśli jesteś chętny pisz tutaj na priv albo zaproś w Lolu. Mój nick ZenekDB9. Posiadamy własny kanał ts. PS. Twoja dywizja jest nam obojętna. Ja jestem Gold V, znajomy Gold IV oraz Silver II. Liczy się przede wszystkim dobra komunikacja, a przede wszystkim dobra atmosfera.
Poszukiwania :) Także pograłbym w drużynie rankingowej, lecz nie zależy mi bardzo na wygranej, tylko na świetnej zabawie :) komunikatory: ts oraz skype, dywizja Gold V :) nick ZenekDB9 :) linia bez większej róznicy, jestem bardzo elastyczny i łatwo można się ze mną dogadać :)
Rekrutacja do drużyny rankingowej! (gracze na poziomie s2-g3) Nick: ZenekDB9 Wiek: 20 Dywizja: Gold V Serwer: EUNE Linie: na każdą mam parę ulubionych postaci więc bez problemu się dostosuję :) PS. Przekleństw zazwyczaj nie używam, jednak od czasu do czasu potrafię wyrzucić z siebie jakieś "ku*wa" bądź coś podobnego, ale nie w sensie obrażenia kogokolwiek, tylko w ocenie swojej sytuacji w danym momencie :)
Zapraszam na swojego aska gdzie odpowiadam na pytania o serwis i nie tylko :)
Polecajcie znajomym ^^
http://ask.fm/Dogry_Osobisty_Support
LolReplay Witam. Mam problem z ww programem. Gdy chcę odtworzyć powtórkę, nawet ze wczorajszego meczu nie mogę tego zrobić. Powtórka normalnie uruchamia mi się w trybie pełnoekranowym, ale po chwili wywala mnie do pulpitu a powtórka się wyłącza. Proszę o jakąkolwiek pomoc.