Yucares
Yucares zadał pytanie w grze Warframe
Kupić slota czy zbierać na Frosta Prime? Frost to mój ulubiony warframe i baaaardzo bym chciał mieć Frosta Prime. Widziałem, że można go kupić nawet za 200p. Potrzeba mi też slotów, tylko nie wiem czy nie lepiej jak najszybciej kupić Frosta P, bo im dłużej z tym zwlekam tym ciężej go będzie potem kupić (i drożej).
Mistrzostwa sezonu 5. Kiedy zaczynają się pierwsze rozgrywki? Chodzi mi o lcs, ogn i wszystkie inne. Nie nie chcę przegapić tych pierwszych rozgrywek, bo w 4 sezonie oglądałem dopiero od półfinałów i nie widziałem tych meczy kwalifikacyjnych itd.
Yasuo problem, gra się zawiesza. Ktoś też ma problem z Yasuo, że wam się gra freezuje po starcie? W google znalazłem wiele tematów z tym problemem, ale bez odpowiedzi. Czy to wina Riotu czy coś z moim kompem nie tak? Tylko z Yasuo mam ten problem, po resecie kompa jest ok, ale gdy wracam to enemy mid ma 2-3 lvl.
Jaką macie czułość myszki w lolu? Musiałem przeinstalować lola, bo mi się zbugował i teraz nie pamiętam jaką miałem czułość. Co bym nie ustawił to wydaje mi się jakoś dziwnie niekomfortowo. W systemie mam na połowę a w myszce na 800 dpi. Kiedyś miałem w systemie na 3 kresce a w myszce na 3200 dpi, ale teraz nie może tak by,ć bo się w cs'a nie da grać :/
Czy można dać komuś RP? Dzisiaj w szkole kolega się mnie pytał czy nie mam mu pożyczyć 100 RP, bo mu do skina brakuje. Wracam do domu, odpalam lola, i mi wyskakuje, że ten właśnie kolega kupił mi Poppy... Teraz wypada się jakoś "odwdzięczyć", tylko nie wiem jak, żeby na tym nie stracić.