Kosz amunicji Póki nie kupisz czołgu, to tego nie sprawdzisz niestety. Moooże ktoś zrobił jakiegoś moda do tego i dzięki niemu da się to jakoś sprawdzić, ale w oryginale gry się nie da. + Kup lepszą klawiaturę, a nie czołg premium, bo Ci T nie działa.
Jaka premka ma najwyższy współczynnik zarobku? Nie tylko cena pocisków. Są pojazdy premium które nie mają bonusu do zarobków (np HTC), albo mają ten bonus inny niż pozostałe (np brytol VIII MT). Dokładnie która ma najwyższy współczynnik to nie wiem, bo ciężko o tym znaleźć informacje, ale na pewno doskonale zarabia SuperPershing. Ma zarobki +50% chyba, do tego amunicja tania jak barszcz. Za wygraną przeciętną bitwę wychodzi około 40-50k kredytów (po odliczeniu kosztów naprawy i amunicji)
ilość expa od I do X tieru Kiedy byłem niegrzeczny? Sprecyzowałem swoje pytanie - to według Ciebie niegrzeczne? Wskaż mi zdanie, które według Ciebie jest niegrzeczne. Nie szukam jelenia. Może jest jakieś miejsce gdzie można to sprawdzić - istnieje mnóstwo tabel z najróżniejszymi danymi i może nie wiem o istnieniu tej konkretnej. Jak ktoś wie to mu zajmie minutę, a mi liczenie wszystkich po kolei zajmie kilka godzin.
ilość expa od I do X tieru Wszystko fajnie, ale bardziej ucieszył bym się z odpowiedzi na temat. Filozoficzne rozkminy na temat WoTa mało mnie interesują. Nie chodzi mi o obiektywne oceny czym łatwiej czym trudniej, tylko konkretnie o ilość expa - jest mi to potrzebne do debugowania moda do segregacji czołgów w drzewku i magazynosklepie.
Dicker Max czy Suu 100Y Ja polecam Dicker Maxa. Jest mniejszy - w SU-100Y jest bardzo łatwo trafić. Dicker Max ma wspaniałą depresję działa i szybciej strzela, wiec jak nie trafisz masz szansę poprawić. Mam oba te niszczyciele, zarabiają podobnie, ale Dicker Max jest dużo łatwiejszy.
Nowy kanał na YT "WoT the hell" Właśnie po zrobieniu tego odcinka doszliśmy do wniosku, że takie coś by się przydało. Mam do ciebie pytanko - czy jak oglądałeś odcinek z plutonem T-150, to wiedziałeś dokładnie co się dzieje? Bo kiedy obejrzałem go po raz pierwszy po obróbce, miałem wrażenie, że jest bardzo chaotyczny i komuś kto nie widział powtórek oddzielnie, może być ciężko załapać, co się w danej chwili dzieje.
Nowy kanał na YT "WoT the hell" Łał, wielkie dzięki za odpowiedź, nie spodziewałem się tak fajnego komentarza. To na prawdę budujące :) Poinformowałem MAlaSZa i Terhona o powtórce, którą nam podesłałeś, a ja za chwilę biorę się za jej oglądanie - statystyki bitwy są na prawdę imponujące. O autocelowaniu przy sidescrapie wiem, uznałem jednak, że przeciwnicy są na tyle słabi, że nie chce mi się nawet celować. (Nie róbcie tego. Nie raz nie dwa się przejechałem na lekceważeniu przeciwnika xD) Na niektórych czołgach wożę golda. Na T-150 uznałem, że nie jest szczególnie potrzebny. Co innego na SP lub zwykłym Pershingu - tam mam zawsze parę goldów. Zachęcam Cie też, do obejrzenia pozostałych odcinków i jeszcze raz dzięki za podesłaną powtórkę :)
Artyleria - GW. Tiger P czy SU-14-2? Ruskie szybciej celują i ogólnie są celniejsze, ale mają bardzo mały kąt odchylenia działa na boki. Są dobre na długo stojące cele, a to rzadkość. Niemiecka arta ma wysoki tor lotu pocisku i większy kąt odchylenia działa na bok, więc brał bym raczej niemiecką
T110E5 czy warto w niego iść? Witajcie! Zastanawiam się, czy warto odblokowywać i kupować T110E5. Grając T32 miałem wrażenie, że to najwspanialszy czołg ze wszystkich i miałem nadzieje, że jego następcy będą równie świetni. Niestety rozczarował mnie M103, którego aktualnie posiadam - ma ogromne weakspoty, sam też jest duży, ma kiepską alfę. Nadgania trochę mobilnością i szybkoscią celowania ale i tak gra mi się nim słabo. Co powiecie o T110E5? Czy też ma duże weakspoty i szybko jest zabijany? Z tego co patrzyłem, to na tle innych X tierów, jego działo wypada słabo w statystykach, czy w rzeczywistości też jest kiepskie?
Yamagishi
Yamagishi zadał pytanie w grze
Profesje dla rogala (MoP) Jakie profesje powinienem wybrać dla rogala pod PvP (pandaria)?
Yamagishi
Yamagishi zadał pytanie w grze
statystyki rogue na MoP Jakie statystyki maxować na Assassination Rogue na MoPie? Krytyka, czy raczej mastery albo haste?
Yamagishi
Yamagishi zadał pytanie w grze
Glyph dla rogala w MoP Jakich glyphów powinienem używać na rogue assassination na MoP (5.4)?? Pewnie Feint, ale pozostałych 2 nie wiem. Może Shiv i Recuperate?
Yamagishi
Yamagishi zadał pytanie w grze
Jaką postać mi polecacie? Jaką postać DPS mi polecacie na serwer MoP? Chciałbym, żeby była to postać walcząca w zwarciu (ale szaman ele też wchodzi w grę) i dobra w pvp (tzn miała dobre cc i mobilność). Fajnie by było, gdyby miała jeszcze dobry self-heal. Jeżeli możecie, to poza pisaniem po prostu klasy/specjalizacji postaci, napiszcie jeszcze czemu akurat ta. Z góry dzięki za odpowiedzi.