KOmbinacja ultow zed i vi i teleport Wiec tak ullti vi bardzo ciezko przerwac chyba tylko zhonya wiec. Co sie stanie gdy dajmy nato zed zultuje typka na bocie i da szybiego teleporta na topa na ktorym bedzie vi ktora go ultuje.W tym momencie zed wciska ponownie swoje R i znajduje sie na bocie.Pytanie brzmi czy vi poleci za nim.Uprzedzajac z tym tp i ultem zeda (tak da sie tak zrobic). Sorry za jakies bledy i beZ przecinkow ale pisane z telefonu na szybko.
Jak poprawić spadek fps? Mam znajomego któremu scina lol ma laptopa.Nwm czemu bo normalnie na start gry ma po 80 fps.Lecz potem ma dziwne spadki tych fps co skutkuje lagami i ścinami.Wiecie co zrobić? 1.Odkrylismy że nie laguje mu na mapie 3v3. 2.Net ma raczej dobry co za tym idzie ping też spoko. 3.Nie sądzę żeby mu nie wyrabiał lol bo na start ma dobre fps. 4.Raczej zabrudzony nie jest (chyba) Da się to jakoś zrobić by znikneły ściny nie kupując nowego sprzętu lub części?
Witajcie i wbijajcie no offens XD help :/ Siema,mam do was prośbę,ale na wstępie powiem wam że to nie jest związane z LoL'em(no może trochę). No to tak brakuje mi do 20zl 63 grosze.W Pay Safe Card .Wiec wprawdzie błagam Xd.Jeżeli ktoś z was ma na karcie psc taką małą kwotę byłbym wdzięczny i zadowolony.Proszę was jak bedziecie mieli to napiszcie mi na priv kod.To nie jest duża kwota wam się nie przyda raczej a mi wręcz przeciwnie :/ prosze
help xdd niewiedziałem gdzie umieścić ten temat wiec proszę o nie mausuwanieuu go.Więc tak jeżeli jest się w silverze i ma sięramke z silvera po czym przeniesie się na westa i zmieni tam nick i wbiję platynke to jak seZon się zakończy i by się przenieść się znów na east (już z ramką platyny)To czy ta osoba będzie miała ta ramkę srebna czy platynowa?Bo w bazie danych jest jeszcze ta osoba z silverem? Przepraszam za ortografie pisze z telefonu :/ btw będzie cud jak ktoś zrozumiał:)
POMOCY (Zmiana nicku) Witajcie Od pewnego czasu chciałem zmienić nick, wreszcie mi sie udało i nazbierałem te 13900 PŻ.Jednak zauważyłem,że nie można dawać w nazwie przywoływacza nie polskich liter takich jak np:Ø,Ð,í.Zależy mi na takich literach bo jak wszyscy wiedzą nicki są zajęte a konta nie używane od ponad pół roku (tak jest w moim przypadku)Wiecie może czy można coś zrobić bo bardzo mi na tym zależy.Ciekawi mnie też bardzo jak Ðis dał sobie taki nick?
Ban na chat w grze Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zostałem zbanowany 3 raz na chat (tym razem na 45 gier). W grze rzadko coś pisze a jak pisze to nie po to by kogoś zwyzywać jak to robią inni tylko po to by wyjaśnić co robi źle, dlaczego takie itemy kupować ma itp.Ostatnim razem jak zobaczyłem, że jestem zbanoway to nie pisałem nic przez około 30 gier.Jakoś to nie pomogło ;/
Jak to zrobić? Jak zrobić żeby mieć dwa okienka gdy np oglądam czy gram w lola.Chodzi mi o to że jedno okienko to te w którym gram a drugie żebym mógł zobaczyć listę online itp.Wiem że się tak da zrobić bo kiedyś nie chcący mi tak wyszło :)
Runy Seale na mida Z tego co wiem gra się tak że jeżeli będziesz mieć na midzie ad czyli np takiego Zeda czy Yasuo to się gra seale pod armor.A jeżeli masz na midzie ap to na sealach hp per lvl.Pytanie brzmi czy jak tak będę robił (z tymi hp per lvl)to nie złoże się od enemy junglera w kilka sekund?(chodzi o early game)?Zdaję mi się że będę straszny papier i podatny na ganki.Co sądzicie?