Xean
Xean napisał na forum gry AION
Dlaczego tak? 30 GB na Aiona powinno starczyć max 40 GB ale to tylko ze względu na pliki tymczasowe które generują się podczas ściągania potem usuwają się same . Jeśli masz na partycji 100 GB wolnego przypuszczam że albo masz ograniczenia na dysku albo po prostu wina lunchera.
Xean
Xean napisał na forum gry AION
Jaką klase polecacie? Wybór klasy to kwestia indywidualna, jedni wolą miotać z daleka zaklęciami grając magiem czy strzelać z łuków/broni palnej, inni grzmocić przeciwników bronią białą po głowach, lub podchodzić ich od tyłu i dźgać po plecach, a jeszcze inni wspierać sojuszników lecząc ich lub dając przydatne bufy. Pamiętaj że każda klasa później ma możliwość rozwoju w 2 różnych kierunkach, np. Zwiadowca może zostać szybkim jak diabli Asasynem walczącym przeważnie sztyletami, lub celnym i skutecznym Łowcą, posługującym się łukiem. Osobiście dużo grałem Kapłanem Kantorem (ang.Chanter), (kwestia wspierania bufami, gdyż nie koniecznie wygrywa się przez własną siłę, lecz wsparcie od stojących za plecami healerów i chanterów. Polecam także łowcę, którym świetnie gra się solo dzięki możliwości walki na dystans, a wraz z umiejętnością zwiadowcy polegającej na byciu niewidzialnym dla mobów/graczy, można robić wysoko levelowe questy przekradając się obok wielu potężniejszych przeciwników.
Xean
Xean napisał na forum gry AION
co jest lepsze w tej grze "dobro" czy "zło" ? W tej grze nie ma tak oczywistego podziału na dobro i zło. Obie strony konfliktu mają swoje racje. Najlepiej przeczytaj obiektywną historię atrei i sam zdecyduj, do której rasy wolisz przynależeć. Ps: Zwykle Elyos mają przewagę liczebną na serwerze, ze względu na to Asmodianie dostawali buffy do PvP. Ps2: W aktualizacji 4.8 zostanie dodany rework Asmoków, więc możliwe, że już niedługo to Asmo będą dominowali. c:
Xean
Xean napisał na forum gry AION
Zgłaszanie bota w AION Musisz nagrać film który jest niepodważalnym dowodem iż dany gracz to bot.. Ale z zasady rzadko to się zdarza bo boty to zazwyczaj postacie biegające za eterem.. a tam 90% osób używa botów i na pewno nie będą same się zgłaszać. Zresztą w tym wypadku jest to praktycznie nie do udowodnienia bo taki bot niczym się nie różni od innego gracza.