XJW115
XJW115 napisał na forum gry Warframe
Części do Asha Nie chce cię demotywować, ale ja jeszcze z Maniakalnych nawet jednej części nie zdobyłem :/ (mówię o tej samej misji bo maniakalni są wtedy gdy pokonasz 1/3 nie pamiętam czy 2/3 też, przy walce z Regorem). Ale wg. mnie łatwiej jest Lokiego zdobyć ale to twój wybór. ;)
XJW115
XJW115 napisał na forum gry Warframe
Części do Asha na najłatwiejszy sposób się spóźniłeś bo Ash przed najnowszą aktualizacją był do zdobycia na zabójstwie na Uranie a teraz można zdobyć części na equinox. Nie demotywój się Jest jeszcze podobna postać do Asha Loki zdobędziesz go na zabójstwie na Neptunie z Hyena Pack (misja Psamathe). PS. jeżeli chodziło o niewidzialność to warto spróbować Lokiego ;)
XJW115
XJW115 napisał na forum gry Warframe
Syndykaty. syndykatów można mieć jeden główny lub 2 na zmianę (można mieć wysoką reputację tylko u dwóch na "upartego" 3 ale to już jest zbyt trudne wg. mnie) każdy syndykat ma wroga (najwięcej pkt. reputacji na minusie), rywal (średnia też na minusie ale wolniej spada) i sojusznik (zuskujesz mniej reputacji ale jest na plusie).
XJW115
XJW115 napisał na forum gry Grepolis
monety wojny mądrości Jak klikniesz na avatar bohatera (byle jaki) to ci pokazuje na samej górze okna ile masz monet wojny, a ile monet mądrości. Monety mądrości jak i monety wojny można nimi ulepszać bohaterów. Są dwa rodzaje bohaterów bohaterowie wojny i bohaterowie mądrości (rozpoznasz ich po ikonkach np.wojny mają miecze a mądrości zwinięty papier lub jak to to interpretuje XD).
problem z gog. Zainstalowałem wiedźmina ale problem tylko i jedynie z gog. Gdy odpalam Wieśka to włącza mi się update gog ale pobiera się do 1.0 MB/3.0 MB i na tym staje 5 min i error w pobieraniu. Później włącza się gog który nie ma neta (ale przeglądarka i steam ma).