Garaż Fury Aktualny garaż wygląda niesamowicie, aż się chce, żeby pozostał na stałe. Orientuje się ktoś, czy da się zrobić mod z tym konkretnym garażem? Z tymi jeżdżącymi czołgami, latającym samolotem i tą muzyką w tle? Można to jakoś "wyciągnąć" z plików?
Rumble in the West Na stronie wota piszą, że można będzie zgarnąć premtanki i golda, jeśli się będzie oglądało. Czy jest już może jakieś info, na czym to będzie polegać? Rzucą kilka kodów i kto pierwszy ten lepszy? Czy może dla każdego oglądającego, ale kody można wpisać np. tylko podczas finału? I może ktoś wie, w jakich ilościach będzie ten gold i czołgi? Czy będą dawali po 100-200, czy może po 1000-2000 (mmm, marzenie), bo piszą, że do rozdania setki tysięcy golda i tony czołgów.
Co zamiast Shermana? Przez długi, dłuuuugi czas moim ulubionym czołgiem był piątotierowy Sherman. Kopnięcie z derpa dawało poczucie bycia Bogiem. Niestety seria oficjalnych oraz nija nerfów sprawiła, że teraz jest niegrywalny. Działo skupia wieki, nie rozpędza się lepiej niż np. T-25, gold ammo jest goldowe tylko z nazwy (teraz jest gorsze niż zwykłe). I teraz czas na pytanie: co w zamian? Sherman dobrze zarabiał, przyjemnie się nim grało i szukam czegoś podobnego. W garażu mam z piątek T-34, Pz.Sfl IVc, Kv-1, BDR G1B, T-25 i Chaffee (tym ostatnim nie grałem). Najprzyjemniejszy z nich to BDR, ale ma kiepskie losowania, typu dół, dół, dół, dół, środek, dół, dół, środek, środek, góra, dół, dół, dół. Tak więc, w jaką linię pójść? Jakieś pomysły?