Czemu nie mogę odpisać na PW?? Korzystam z Chrome ale do niedawna normalnie nie było problemów. Teraz jak kliknę Odpowiedz to po 1sek ładowania pojawia się ponownie Odpowiedz, a odpowiedzi nie wysyła.
 • WillTreaty

  WillTreaty Po tej jednej wiadomości do Cb chyba ponownie :(

  24.10.2015, 18:15
 • Ptasznik

  Ptasznik Sprawdź teraz ;)

  24.10.2015, 16:48
Widzę że na supporcie są same osoby, które czytać nie potrafią, więc zalecałbym wrócić się do podstawówki :)
 • WillTreaty

  WillTreaty Ale coś PW nie mogę wysłac bo jak kliknę Odpowiedz to pokazuje ładowanie i ponownie klawisz Odpowiedz, a odpowiedzi nie dodaje.

  21.10.2015, 23:32
 • Jurix

  Jurix Błąd, który już niebawem zostanie naprawiony, a zadanie przywrócone. Jeśli chodzi o support... Odpowiedź po części na temat, ale jednak nie na temat, nic nie poradzę :P

  21.10.2015, 21:24
 • WillTreaty

  WillTreaty Moje zgłoszenie: Witam. Chciałem się zapytać czy istnieje możliwość zwrócenia czasu na wykonanie zadania 1 w grze War Thunder, ponieważ jeszcze nawet nie zrobiłem odznaki a widzę że pokazuje na 1. zadaniu że czas minął.
  Pozdrawiam
  Odpowiedź: Przypominamy o pilnowaniu czasu na wysłanie screena.
  Na wysłanie screena z potwierdzeniem rejestracji jest 10 dni od momentu rozpoczęcia zadania.

  21.10.2015, 21:17
WillTreaty
WillTreaty napisał na forum gry Prison Wars
dlaczego ? To jest kilka wersji czemu: 1. Nie spełniłeś wymagań. 2. Na starym systemie adblock blokował kontakt stron dogry z grą w którą sie gra i nie otrzymywało się odznaki. Nie wiem jak jest teraz, ale przy każdej rejestracji wyłączam adblocka dopóki nie dostanę odznaki. 3. Coś się zawiesiło więc napisz na support (na dole kontakt).
Dostałem powiadomienie by wprowadzić nick do gry PrisonWars, a jak kliknę, to pokazuje mi tylko opcję, że aby dostać odznakę muszę nabić 3lvl. Więc chyba coś jest nie dopracowane :)