pytanie subskrypcja Przepraszam że tak późno odpisuję, ale od dłuższego czasu nie miałem możliwości wejść na dogry. Praca po za granicami kraju. Co do twojego pytania, to nie gram od dawna. Kiedyś może wrócę, na obecną chwilę nie gram bo nie mam na to czasu, a tym bardziej nie opłacało by mi się kupowanie subskrypcji. Grałem na obu serwerach angielskich. PvP o PvE. PvE głównie dla fabuły i poznania mechaniki gry (moje początki z swtor) A PvP już ze znajomymi, gildia, walki pvp, kosmiczne bitwy itp.
pytanie subskrypcja Mimo iż znasz odpowiedź, to napiszę dla potomności. Po zakończeniu trwania subskrypcji zmieni ci się status na "preferred" czyli taki trochę lepszy od zwykłego F2P. Jeśli dobrze pamiętam w statusie "preferred" masz dostęp do zakupionych dodatków. Lecz żeby korzystać z fioletowych itemków (po zakończeniu subskrypcji przeniosą się one do ekwipunku lub skrzynki pocztowej) musisz zakupić "Artifact Equipment Authorization" w item shopie gry (złota ikona na górnym pasku). Ale można też zakupić to na aukcji w grze, tylko potrzeba sporo kredytów. Dlatego warto mając subskrypcje (nie masz limitu na ilość posiadanych kredytów) uzbierać odpowiednią kwotę i kupić "Artifact Equipment Authorization" na aukcji. To samo się tyczy zwiększenia lczby slotów na postacie jak i innych rzeczy które normalnie kupuje się w IS za realną gotóweczkę. Mam nadzieję że to rozwiewa wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam :)
Nie mogę używać miecza którego dostałem z misji. Jak ty grasz w tą grę, skoro nie ogarniasz tego komunikatu? :) Przecież pisze że aby korzystać z tego miecza świetlnego musisz posiadać dodatek Rise of the hutt cartel. Nie wiem jak jest teraz bo dawno nie grałem. Kiedyś trzeba było osobno zakupić na stronie SWTOR ten dodatek. Później chyba z wejściem dodatku Knights of the Fallen Empire wystarczyło posiadać subskrypcje żeby móc grać w poprzednie zawartości. Ale głowy za to nie dam, bo jak już pisałem dawno nie grałem i mogą to być nie aktualne informacje.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry Prison Wars
za mało czasu To możesz spróbować napisać do supportu. Na samym dole strony masz Pomoc. Później po lewej będziesz miał zakładkę "inne", dalej klikasz "Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu w powyższych Pytaniach i Odpowiedziach. Co mam zrobić?" A pod spodem będziesz miał drobnym druczkiem "Napisz do nas! :)" I tu napisz zgłoszenie. Kto wie może i tobie zaliczą zadanie. Powodzenia :)
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
Proszę o pomoc Prawie na pewno przy tworzeniu pierwszej postaci podaje się nick. W grze sam tego nie sprawdzę, gdyż jest za instalowana na innym komputerze. Tak czy inaczej po stworzeniu postaci po za logowaniu na konto w przeglądarce będziesz miał takie coś: https://zapodaj.net/2a9ea3d6a4060.png.html Awatar przedstawia twoją wybraną postać, po jego prawej stronie masz nick postaci jaki wpisałeś, po prawej od nicku jej level a pod nickiem nazwa serwera. Teraz powinno być wszystko jasne.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
Proszę o pomoc To w takim razie odpal grę i przy tworzeniu pierwszej postaci podajesz nick. Po czym będzie on wyświetlany w miejscu w którym ci opisałem wcześniej. Zadania robiłem dawno i mogłem wcześniej zapomnieć o tym małym aspekcie.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry Prison Wars
za mało czasu No i? Co mamy ci tu pomóc? Dogry ma w dużej mierze ustawione takie czasy na wykonanie zadań, że trzeba by poświęcić co najmniej 8 - 10 godzin na daną grę by zaliczyć wszystkie zadania przed zakończeniem czasu na ich wykonanie. Nic tu nie poradzisz. Jest to zrobione tak żeby nie było za łatwo. Nie ma co ukrywać że portal ten jest dla osób młodych które mają nadto czasu żeby poświęcić go na robienie zadań dla punktów za które mogą mieć coś niby za darmo (acz przykładowo poświęcając swój czas na roznoszeniu ulotek zarobili by więcej pieniędzy niż za godziny poświęcone na zrobienie zadań i zyskaniu kilku punktów które kiedyś może zamienią na walutę w jakiejś grze lub na gift card za 5 euro na steam) Co do samej gry Prison Wars, zrobienie wszystkich zadań jest proste. Wystarczyło przeczytać kilka wątków na forum dogry poświęconych tej grze, gdzie ludzie opisali co robić, by w miarę bez problemowo wbić ten 20 lvl do zadania. Na przyszłość polecam ci zapoznać się z tematami poświęconymi danej grze, gdyż często gracze podają jakie są zadania i jaki jest czas na ich osiągnięcie. Dzięki temu będziesz mógł oszacować czy warto rozpoczynać zadania w danej grze i czy będziesz miał czas żeby je zrobić. Innej rady tu nie ma. Ps. Zawsze też możesz zaprząc rodzeństwo do pomocy w wykonywaniu zadań :)
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
Nie mogę zagrać w tą grę Gra traktuje jakiś program działający w tle jako cheat. Jak ogarniasz angielski zapoznaj się z tym wątkiem (jest nie długi) http://herowarzforum.koggames.com/forum/herowarz-cbt-2/herowarz-cbt-2-feedback/bug-reports-aa/1312-xigncode-error-0xe019100b ewentualnie prześledź wątek na https://steamcommunity.com/app/286940/discussions/0/615086038666937467/ Tutaj wkleję jedną z wypowiedzi z którą spotkałem się na innych forach i niektórym graczom pomogła rozwiązać problem. "Mithrandir_III: This error message means the hackshield found a "suspicious" program on the pc, may be a false alarm though. Checklist: - do not delete any data from the game folder - do not disable xigncode while the game is running - delete all kinds of hack and cheat programs on your pc, even for other games - close all other, not needed programs during playing - make sure your drivers are up to date - check your pc for potential malware If this doesn't solve the problem, please follow these steps: - delete all data in the "temp"-folder (:\users\computer name\appdata\local\temp) - delete the xigncode folder (...\GameforgeLive\Games\En_en\S.K.I.L.L\Binaries\Win32) - use a program like CCleaner to clean your registry - deactivate/close all other programs before starting the game (also check your task manager --> processes for this) - start skill as admin and click on "check files"
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
Proszę o pomoc Nick masz taki jaki podałeś przy rejestracji. Wejdź na stronę główną HeroWarz, po lewej będziesz miał duże okno logowania, gdzie musisz podać swój email i hasło (email i hasło jakie podałeś przy rejestracji do HeroWarz) i kliknąć duży przycisk Login. To sprawi że pojawi się napis "Welcome to HeroWarz! It's official - we are LIVE! Have fun today!" I poniżej będziesz miał swój nick i serwer na którym grasz.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry Prison Wars
Zdobywanie poziomu Przestępstwa z szansą 95% i walki pvp. Warto na walki kupić sobie gitny granat za prison coins które dostaniesz za darmo za osiągnięcia jak na przykład "Dilerka 100 razy zrób dillerkę." No i tak jak pisałem na początku. Musisz siedzieć i klikać przestępstwa i walki. Energia regeneruje się dosyć szybko, zwłaszcza jak masz posiłek ze stołówki. Wbicie 20 poziomu do misji z dogry nie jest problematyczne. Tylko trzeba poświęcić czas na klikanie, albo zaprząc rodzeństwo do pomocy żeby klikało za ciebie. Na upartego w 12 do 24 godzin można wbić 20 poziom.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry DarkOrbit
Jak jest na PL3? Ostatni raz byłem na DO - pl3 w październiku zeszłego roku. MMO firma z największą liczbą graczy (większość flaxy) EIC mocna firma z niewielką liczbą graczy ale mocni i zgrani w PVP i VRU niewiele słabsza firma od EIC. Za dnia trochę graczy było, w nocy pustki. Koszmarna optymalizacja serwera, wiecznie lagi, wiecznie niedziałające pety, z bugowane eventy. Koledzy polecali grę na jednym z serwerów globalnych EU. Ale ja zakończyłem swoją przygodę z DO i mój opis odzwierciedla to jak było. Nie wiem jak jest obecnie, ale nie sądzę żeby się coś zmieniło na lepsze.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
czy tak można zrobić Możesz spróbować, kto wie ci zaliczą. Jeśli nie, to pisz do nich z prośbą o z resetowanie całości zadań to tej gry i zacznij od nowa. Mi osobiście wbicie 20 lvl zajeło ok 5 godzin. To pierwsza gra w której naprawdę łatwo było mi zrobić wszystkie zadania. Taka też pseudo rada. Przy każdym progu na lvl 5, 10, 15 itp rób sobie screen. Powinien on się automatycznie zapisywać w folderze z grą. U mnie lokalizacja screenów z gry wygląda tak: C:\Users\DPR\Documents\HeroWarz . Robiąc screeny z automatu, chociaż trochę zniwelujesz że się ponownie zagalopujesz i zapomnisz o zrobieniu screena :)
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry Prison Wars
Poradnik Prison Wars Wronki Bardzo fajny poradnik, lecz nakierowany raczej na dłuższą grę. Jeśli chodzi o samo levelowanie do 20 poziomu by zaliczyć misję na dogry, polecam robić przestępstwa z szansą powodzenia (95% żeby zminimalizować szansę trafienia do izolatki) i walki. Dodatkowo wszelkie zdobyte prison coins polecam wydawać na gitne fanty w postaci gitny granat i rewolwer. Te dwa przedmioty pomogą w walkach pvp, a walki pvp to exp. Minusem gry jest to że aby wbić ten 20 lvl do misji, trzeba sporo się nasiedzieć. Warto za prząść do pomocy brata, siostrę, chomika czy pająka z pod łóżka. Przy odpowiednim zagraniu można zrobić wszystkie zadania w ok półtorej dnia (licząc każdą godzinę grania)
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry Prison Wars
Za mało czasu na zadanie!!! Taka rada. Na przyszłość warto zrobić sobie zapasowego screena dla siebie na którym na połowie ekranu masz okno przeglądarki z grą i z tym co masz mieć na screenie w zadaniu i na drugiej połowie okno przeglądarki z otwartą kartą dogry, gdzie masz pokazany czas do końca zadania, tak żeby było widać że wysyłasz w odpowiednim czasie. Do tego polecam ci się skontaktować i wyjaśnić sprawę. Może ci te punkty zaliczą. Pamiętaj że użytkowników dogry jest wielu i moderator może się pomylić. Aby się skontaktować z pomocą zjedz na sam dół strony dogry, klikasz opcję pomoc, dalej kategoria inne, tu klikasz magiczny tekst "Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu w powyższych Pytaniach i Odpowiedziach. Co mam zrobić?" i pod nim małym druczkiem będzie "Odpowiedź nie jest wystarczająca? Napisz do nas." Jak to klikniesz, pojawi się okno tworzenia zgłoszenia. Mam nadzieję że uda ci się załatwić sprawę. Pozdrawiam.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry Khan Wars
Podałem dobrą nazwę użytkownika lecz nie zostaje przyjęty screenshot Jeśli twój nick różni się choćby jednym znakiem lub np na dogry podałeś nick z dużej a w grze masz z małej, to moderator może ci tego nie uznać. Czy tak powinno być czy nie, nie mi to oceniać. Możesz spróbować napisać do nich. Zejdź na sam dół strony, tam opcja pomoc, kategorie inne i tu magiczna linijka "Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu w powyższych Pytaniach i Odpowiedziach. Co mam zrobić?" Jak na nią klikniesz, to poniżej małym druczkiem będziesz miał opcję "napisz do nas". Jeśli faktycznie wszystko podałeś dobrze, to warto wysłać zapytanie. Moderator to człowiek a człowiek może się po mylić.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
zrzut z ekranu Nie mogę edytować wiadomości a zapomniałem dopisać. Jeśli mimo wszystko nie udało ci się rozwiązać problemu z domyślnym robieniem screenów, to możesz też użyć programu Ashampoo Snap lub innego darmowego do przechwytywania obrazu.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry HeroWarz
zrzut z ekranu Może coś ci się przestawiło w ustawieniach klawiatury. Print screen działa jak należy. Po za samym zapisem do schowka z którego możesz wkleić screena do painta, gra robi już gotowy do wysłania screen. U mnie zapisują się one w lokalizacji: C:\Users\DPR\Documents\HeroWarz
Nie wiem jak korzystać z "Dział Przeciwlotniczych" Tak jak Bezi127 napisał. Przycisk P włączasz i wyłączasz działa przeciwlotnicze. Wyłączasz je wtedy gdy chcesz zmniejszyć szansę wykrycia swojego statku przez wrogie samoloty (sposób wykorzystywany na niszczycielach) I włączasz jak musisz jednak się bronić. Dodatkowo jak pływasz krążownikiem, to przytrzymując lewy ctrl pojawi ci się kursor myszy, nim klikasz wrogą eskadrę lotniczą i to powoduje skoncentrowanie ostrzału przeciw lotniczego na wybranym celu.
Watcher_X0X
Watcher_X0X napisał na forum gry DarkOrbit
Sposoby zbierania palladium Spearhead + full generatory napędu. Dodatkowo warto dać peta + na niego moduł zbieracz 3 poziomu. I drugi statek na 5-2 do sprzedaży surowców, żeby nie trzeba było co chwile latać na około żeby sprzedawać palladium. Inny sposób to niewidka, cytadela stojąca po za mgłą palladium i pet z modułem do zbierania i protokołami do zwiększonego zasięgu. Inne sposoby, to wszelkiej maści klikacze, boty, itp Ich polecać nie będę, bo już nawet nie jestem na bieżąco z tym tematem. To co opisałem to tylko podstawy podstaw. Są jeszcze bardziej rozbudowane metody, ale za mało tu miejsca by opisać wszystko. Polecam lekturę forum samej gry i mpcforum lub pochodne.