Warlorx
Warlorx napisał na forum gry 4Story
Warto w to grać? Szczerze? Nie polecam. Gra z każdą kolejną wersją traci na grywalności. Aktualnie większość questów da się zrobić jednym przyciskiem, a rozwój postaci nie istnieje (wszystko udostępnione na 1 lvl). Pamiętam jeszcze grę za czasów 3 kingdoms 1 hero... Wtedy to była gra, a nie klikadełko...
Dywizje Mam pytanie, które nurtuje mnie od czasu, gdy rozpocząłem swoją przygodę z grami rankingowymi: Czy naprawdę wyższa dywizja to uprzejmiejsi, cierpliwsi i lepiej współpracujący gracze?
Wizja Zauważyłem pewną prawidłowość: Jeśli nie ma wardów na mapie, wszyscy obwiniają supporta. Jednak czy naprawdę należy zrzucać całą winę za brak wizji na postać, której głównym zadaniem jest (wg. mojego przekonania) ochrona adc? Czy nie powinno być tak, że KAŻDY stawia przynajmniej po trinkecie, a nie chomikuje go ,,na lepszą okazję"?
Adc CHCE killa Moim mainem jest support i gram (uważam) bardzo dobrze. Przepraszam tu wszystkich, których urażę tym stwierdzeniem, ale płacz o ,,ks" jest dla mnie reliktem rodem z brązu (a trochę się namęczyłem, by go opuścić). Early, 2v2 na bocie. Ja grając Soną spamując na zmianę Q i W zabijam obu przeciwników w momencie, gdy mój adc ginie. Od razu na czacie pojawia się ,,Pls report Sona for ks and unskilled". Czy naprawdę popełniłem błąd, czy była to przesadzona reakcja?
Itemy pod manę Od pewnego czasu gram jako ADC i najbardziej mnie w tej pozycji odrzuca niemożność spamowania skillami, tak jak to robiłem na supporcie (dla osób, które stwierdzą ,,adc ma autoatakować, nie spamować skillami" odpowiadam: specjalnie wybralem MF i Ashe, które mają w miarę niskie cooldowny). Moje pytanie brzmi: Manamune, czy złodziej esencji?