Wally1510
Wally1510 napisał na forum gry Warframe
Części do Asha Może rzeczywiście zrobię tego Lokiego, jako taki ubogi substytut, dopóki nie zdobędę Asha :/ Albo zrobię Asha Prime, ale do tego jeszcze daleka droga. Cholera, że też akurat on musi być tak ciężki do zdobycia (gorszy jest chyba tylko Oberon).
Wally1510
Wally1510 napisał na forum gry Warframe
Części do Asha OK, sprawdziłem na wiki, teraz części na Asha dropią z Maniakalnych Grimmerów (Maniców). Gdzie je najłatwiej znaleźć (nie wiem, bo gram po cichu, więc zaatakowali mnie może z dwa razy)?
Unify colors Mam kilka pytań: 1. Czy unify colors jest jednorazowego użytku? 2. W jaki sposób to działa? Czy trzeba przefarbować jedną część ekwipunku by przefarbować pozostałe, czy może same się do siebie dopasują po włączeniu tej opcji? Z góry dzięki za odpowiedź.
Ilość postaci Czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile postaci można mieć po zostaniu Graczem Preferowanym (Preferred Status Player)? Bo nie wiem czy sześć czy osiem. A jeśli sześć to jakie postaci polecacie mi zrobić? Na razie mam Jedi Consulara i Sith Inquisitora.
UWAGA NOWY PAKIET! Wiem już jaki będzie następny pakiet (mimo że Ubi go jeszcze nie zapowiedziało). To Assassins Creed Pack, tylko że dostępny także dla pozostałych klas i prawdopodobnie lepszy. Skąd to wiem? Pokazałbym wam, ale z tego co wiem nie można wstawiać linków.