WORIM
WORIM napisał na forum gry League of Legends
Zablokowane wiadomości pw na dogry! Aha fajnie tylko ze ja tylko podawałem swoj kanał na yt paru może osobm tutaj ale i tak juz go nie mam. I niby to był niebezpiczny link,ja pierdziele. Jeszcze ten support dogry ktory nie odpisuje prawie nigdy. Widac ze powoli ta strona schodzi na psy jak blokuja wiadomosci pw nie piszac nawet do mnie o powod tego. Pkt za gry czesto nie daja,chore poprostu,chore. A tak w ogóle wiadomości pw jak sama nazwa mowi to moja sprawa co gdzie wysyłam,jak spamie na pw na fb to bana na to nie dostaje np,nigdy nie widziałem aby na fb dostac albo na innej stronie. To jak juz dali bana na pw to mogli na całe konto. Czyli nie odblokuja mi tego......
Zastanawia mnie jedna rzecz,czy jest limit na zadania tygodniowo czy można wysyłać tyle screnów ile chce? Czy jak zrobie 10 zadan w roznych grach to mi to przyjmą a nawet 100 i wysle zdjecia w ciagu 2 dni to nie wyskoczy komunikat przekroczyłeś limit tygodniowych screnów?
WORIM
WORIM zadał pytanie w grze League of Legends
Udyr od riotu a brak ikon? Witajcie moi mili,pisze do was to pytanie ponieważ dostałem z mystery gifta od riotu na Weście dostałem skin Udyr Strażnik Przodków. Nie dowierzałem,byłem szczęśliwy i w ogolę ale jest problem. W historii dawania giftów tego skina nie ma a myślę ze powinien być a co gorsze nie dostałem z tym skinem 4 ikon które zmieniają motyw. Nie wiem czym jest to spowodowane,co riot dając mystery gifta z tym skinem uznał ze jak za free to ikony niepotrzebne? Jak sądzicie czy dadzą mi te ikony czy mam pisać do supportu no bo jak dają taki skin to i ikony powinni wręczyć.
WORIM
WORIM zadał pytanie w grze League of Legends
Skiny na święta a ich cena? Mam pytanie czy te skiny co teraz sa dane będą w wyprzedaży czyli ich cena w danych dniach będzie o połowę niższa bo pisze skiny w wyprzedaży wiec nie wiem czy to oznacza ze dostępne czy ze będą przeceniane potem. Bo chętnie bym kupił dzwoneczek katę i sone kolędnik ale za cała ich wartość rp mi sie nie usmiecha:)
WORIM
WORIM zadał pytanie w grze Tera Rising
Problem z launcherem,gra itp.... Witajcie mam duzy problem,robiłem wiele rzeczy,uzywałem rózncyh proad i nic. Gra mi sie pobrała i wyskakuje Aplying patching czy jakos tak no i wtedy jest problem zacina sie po prostu przy tym i nic nie pomaga,zostawiłem na 4h mysle sobie moze sie ruszy wracam a tu nadal to co było. Dawniej nie miałem z nia problemów a od czasu kiedy jest połaczona z tym GameforgeLive jest masakra.
WORIM
WORIM zadał pytanie w grze League of Legends
Kanał o wszystkim i o lolu :D Chciałbym was zaprosić na mój kanał.Wiadomo początki nie są łatwe,jest świadom ze jakość dźwięku oraz filmów na początku nie będzie najwyższa ale staram się to poprawiać.Aktualnie mam tylko jedna serie i 4 filmy z lola,seria to luźne rankedy i jest ona po to aby tak naprawdę zapoznać się z nagrywaniem i ćwiczyć przemawianie do widzów poprzez komentowanie gry.Ale już zapowiedziałem w jednym filmiku ze będzie seria z Crysisa (wszystkie części). Myślę ze na moim kanale pojawia się serie z: -Crysisa -Spellforce -Neverwinter -Rożne serie z lola Te serie na pewno będą się pojawiać na moim kanale.Potem się zobaczy co przyszłość przyniesie,na pewno jeśli za subskrybujecie mnie to będę wysłuchiwał waszych rad,co zrobić aby filmiki były lepsze,jakie serie nagrywać. Wiadomo budżetu dużego nie mam na zakup najnowszych gier ale posiadam wiele starych klasyków,wystarczy ze wejdziecie na mój kanał i obejrzycie aktualne filmy. Będę wam za to wdzięczny a dodatkowo dowiem się co jest źle poprzez wasze komentarze. Będę wdzięczny za to wszystko,jedynie proszę o kulturalne komentarze,bez wyzwisk bo wiadomo start na yt nie jest łatwy i filmy nie będą takie od razu jak u Roja.Wiec dzięki za możliwe przyszłe subskrypcje i do zobaczenia :).
WORIM
WORIM zadał pytanie w grze League of Legends
Stara rotacja,wy tez tak macie? Otóż już od dwóch tygodni na serwerze West mam stara rotacje,mam tam nowe konto dopiero co założone i cały czas mam stara rotacje.Na nordicu normalnie rotacja mi się zmienia co tydzień.Czy wy tez tak macie i czy wiecie jak można to naprawić bo pytałem ludzi w grze to jedni maja stara a inni nowa.
WORIM
WORIM zadał pytanie w grze Forge of Empires
Tutorial Forge Of Empire Ten temat nie będzie służył pytaniu lecz ogólnej odpowiedzi ponieważ widzę ze bardzo dużo tematów sie przewija na ten temat.Otóz tutorial się kończy wtedy kiedy juz nie ma strzałek które pokazuja gdzie nalezy kliknac.Po drugie punkty są dodawane lecz w tych grach ze znacznym opoznieniem,ja dostałem po 5 dniach i tak inne osoby z którymi rozmawiałem.Więc proszę nie zakładajcie wiecej tematów odnosnie tutorialu.Jeśli po 5 dni dniach nie dostaniecie pkt to piszcie na email admina.