Vorelith
Vorelith napisał na forum gry Metin 2
Metin 3 ... Pozycja metina na rynku gier spada z powodu monotoniczności, braku nowości. Jestem pewien, że jeżeli studio tworzące Metina 3 zachowało jego początkowy klimat i go odświeżyło to na 100% biył by on równie popularny co w latach 2010. Spekulowanie, ze Metin 3 się nie pojawi zadziwia mnie, ja osobiście uważam, że może jak Gameforge posypie się Metin 2 to może ruszą się i zrobią Metina 3, ale nie tak jak było to z Rise Of Metin - wystarczy poczekać aż hajs nie będzie im się zgadzał.
Konsola czy PC ?????? PC ma lepsza grafikę (o ile masz mocny sprzęt), być może lepsze sterowanie (choć tu bym się zastanowił, mi się na xboxie 360 bardzo dobrze grało). Na konsole mniej kosztuje. Na PC masz przeróżne mody, oraz możliwe, że za jakiś czas wyjdzie coś podobnego do gta samp
Vorelith
Vorelith napisał na forum gry Metin 2
Metin 3 ... Wątpie by ktoś odratował metina, ciężko było by odświeżyć ten klimat a jednocześnie nie zepsuć go. Gameforge juz nam pokazało, że Metina ma w "dupie" ogłaszająć pracę nad Metnem 3 (tzw. Rise Of Metin) po czym uznano, że nie będzie to następca metina tylko kolejna produkcja - w taki sposów oszukano graczy. Sam uważam, że szanse są, lecz jest jedna prosta sprawa czy znów jakieś studio nie naciągnie wszystkich by zainteresowanie ich grą wzrosło (...). Jestem za tym aby powstał metin 3, ale jest to ciężkie do zrealizowania, cóż pozostaje czekać.