Jaka postać OP na topa? ja lubię grać postaciami głównie nie typowymi na każdą linię,a jesli chodzi o topa to mi się mega super gra Morganą. Ora każdego oprócz Riven, z nią mam problemy, ale generalnie czy na Nasusa, czy na Dariusa,Jaxa, oram ich jak chcę ;) teleport i ignite= op, bo nawet jak dżungler Cię zgankuje to masz E , :)
poradzcie jaka postać jeśli mam się zdecydować tylko na jedną to ja biorę Rammusa. W late game ma chory dmg ponad 200 jeśli masz duży pancerz, generalnie głównie itemy pod pancerz i jest potem nie do zabicia ;) i jego E jest kluczowe w teamfightach ;)
Pytanie odnośnie Irelii 1. Irelia w dżungli ? Musisz nią nieźle grać aby orać ją w dżungli, niby ma dobre ganki itd ale strasznie ciężko się nią gra w dżungli, ale fakt, da się :) na niższych dywizjach to raczej się sprawdzi, ale powyżej gold może być ciężko ;) 2. Na topa: Trinity Force, Wit's end, Mercury's Treads, Omen, spirit visage, GA Na dżunglę : Ranger's Trailblazer - Devourer, zephyr, Berserker's Greaves - Furor, omen, sunfire cape ;)
Grac adc czy jungle? zależy, jeśli bardziej wolisz pomagać drużynie zdobywać fragi poprzez ganki to jungla to idealne miejsce, do tego oczywiście pasuje Ci znać podstawowe informacje co gdzie jest w dżungli, polecam Ci kupić na jungle wardy a najlepiej sighstone , przyda Ci się ;) i oczywiście obowiązkowo jeden pink ward. A co do adc to głównie dmg, czyli obijanie i atakowanie wrogów, trzymaj się z tyłu przed tankami z Twojego teamu a będzie dobrze :) nie zapomnij o focusie, nie atakuj tanków jeśli masz dostęp do atakowanie adc lub middera przeciwnej drużyny ;)