Volf
Volf napisał na forum gry Drakensang Online
Jak dostać się do Kraju Północy 1 - ubicie bossa nie ma wpływu na wstęp na kraju północy. 2 - wejście jest w obozie oporu, jak można tego nie widzieć? nawet na mapce jest zaznaczone. Jeżeli nie masz otwartego przejścia, to 3 - możliwe, że nie wykonałeś którejś z misji, albo masz za niski lvl
Volf
Volf napisał na forum gry Drakensang Online
O co chodzi? Dwa problemy Ad. 1. W skrócie - jeśli jesteś nowym graczem to od aktualizacji 158 do międzyświatów mają wstęp gracze z 50 lvl. Przynajmniej jedna postać na koncie musi mieć 50 lvl, później inne postacie mogą tam wejść od 10 lvl, i ona (Anna Reed) już nie jest od tego. Dostać się tam można tylko przez kamień podróżny. Ad. 2. Sigrismara przenieśli do międzyświatów, dlatego nie ma poziomów trudności na normalnej mapie.
Volf
Volf napisał na forum gry Drakensang Online
Proszę o porady. 1 - jedno z drugim się nie wyklucza. Robiąc questy i tak bijesz moby, więc jak dla mnie lepiej robić questy. Z questów masz dodatkowe doświadczenie, jak zabraknie Ci questów na określonym poziomie to wtedy zajmujesz się tylko i wyłącznie biciem mobów. 2 - zależy co potrzebujesz. Przetapiając dostajesz glify, które potrzebne są do ulepszania przedmiotów. Jeśli potrzebujesz kasy to lepiej sprzedawać. osobiście uważam, że lepiej przetapiać, kasę nazbierasz wykonując questy, czy z mobów 3 - nie zawsze. Zależy jak budujesz postać, musisz patrzeć na statystyki przedmiotu które Cię interesują. 4 - Zależy od Ciebie, można grać bez wkładu realnej kasy, aczkolwiek aby coś osiągnąć w grze może to trwać dłużej i może być trochę ciężej. Jeżeli wkładasz realną kasę, to w punkcie 2 możesz się zastanowić nad sprzedażą przedmiotów zamiast przetapianiem. Glify kupisz za mroczne monety. ja osobiście nie wydałem na tą grę nawet złotówki.
Volf
Volf napisał na forum gry Drakensang Online
Międzyświat te informacje które posiadasz są już nieaktualne, od bodajże aktualizacji 158 musisz mieć lvl 50 na jednej postaci z konta, aby wejść do międzyświatów. po osiągnięciu 50 lvl, pozostałe postacie z konta będą tam mogły działać od 10 lvl. Jak osiągniesz lvl 50 będzie możliwość teleportowania się tam za pomocą kamienia podróżnego (innej drogi nie ma)
Volf
Volf napisał na forum gry Drakensang Online
Set Kraju Północy A co chcesz wiedzieć? Set przypisany jest do potworów z poziomu 30-35 jednak istnieje możliwość na otrzymanie go na poziomach o jeden lub dwa wyższych lub niższych niż jego maksymalne bądź minimalne wartości. Dopasowuje się do Twojego lvl'u. Ja nie mam tego setu, więc nie powiem Ci nic o statystykach. Jak latasz na tych mapkach to dobry i ten set dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego. Jak chcesz więcej informacji to poszukaj na forum gry, a nie tu.