Konto Steam z grą The Elder Scrolls V: Skyrim za 30 zł PSC! Mam dziś do sprzedania konto steam: - z grą The Elder Scrolls V Skyrim - konto założone tydzień temu nie banowane (http://scr.hu/4ivq/wq7g0) - gra jest nowa , jeszcze nawet nie pobrana (http://scr.hu/4ivq/w6iwu) Konto sprzedam za 30 zł w postaci PSC Wszelkie pytanie proszę kierować na e-mail: team.volcano@o2.pl Nie posiadam GG oraz Skype Wymiana na moich zasadach (najpierw kod , później dane do konta , e-mail itd) Gra kupiona przez pomyłkę więc nie mam złych zamiarów.
Pytanie odnośnie Steama Sorry za offtop ale mam pewne pytanie. Ostatnio wypatrzylem na g2a jakis produkt dający losowy cd-key do jakiejś gry na steam (kosztuje tam 8,50 zl) i tu moje zapytanie: 1. Czy na g2a mozna placic psc? 2. Czy gdy kupie ten cd-key i go aktywuje to moge dostac gre za 20 euro czy tez na np. 0.50 euro istnieje taka jakas minimalne cena np. 2 euro 3. Polecacie to kupowal ktos?
Konto Steam z grą The Elder Scrolls V: Skyrim Konto zostało założone wczoraj i postanowiłem je sprzedać (gra kupiona przez pomyłkę , chcąc odzyskać kase przeczytałem że zaczynając pobieranie już tego nie moge...) Jednak gra tak... Konto z grą w tytule (jako jedyna w bibliotece tego konta) nie śmigana (pobrało się ok. 100 mb) , bez modów ani DLC. Przekazując Steam'a , przekazuje także e-mail (no wiadomo , e-mail na Gmailu) Wszyskie pytania proszę kierować na PW (Dogry.pl) mogę m.in wyslać link do konta itd. Gra normalnie kosztuje 14.99€ więc myśle że 30 zł będzie uczciwą ceną (przyjmuję tylko PSC).
Co bardziej mi się opłaca? Kupić CS:GO jak grę (tzw. gifta) czy pokombinować i wymienic pkt na 2x5 euro na Steam + doładować dodatkowo steam ze swoich (jak wybiorę to drugie odblokują mi wszystkie funkcje steama oraz chyba zacznie się też rynek odblokowywać) no nie wiem co mi się będzie bardziej opłacalo... pomocy i dzieki na pomoc
Kupno TES: Skyrim przez Steam. Cześć zastanawiam się nad kupnie tej gry i mam kilka pytań: 1. Teraz jest zniżna 75% na Steam więc kupię grę za 3,74 euro opłaca się? (trwa ona do 27 .4 wiec chciałbym w miarę szybko otrzymać jakies porady) 2. Jak oceniacię tą grę ? 3. Czy ta gra będzie chodziła na ustawienich low/medium przy takiej specyfikacji mojego komputera? Procesor: AMD Athlon(tm) II X2 245 ( 2.90 GHz ) RAM: 2 GB System operacyjny: Windows 7 Ultimate ( 64bit ) Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670 Dzieki wszystkim za pomoc.