Pytanie odnośnie Steama Sorry za offtop ale mam pewne pytanie. Ostatnio wypatrzylem na g2a jakis produkt dający losowy cd-key do jakiejś gry na steam (kosztuje tam 8,50 zl) i tu moje zapytanie: 1. Czy na g2a mozna placic psc? 2. Czy gdy kupie ten cd-key i go aktywuje to moge dostac gre za 20 euro czy tez na np. 0.50 euro istnieje taka jakas minimalne cena np. 2 euro 3. Polecacie to kupowal ktos?
Konto Steam z grą The Elder Scrolls V: Skyrim Konto zostało założone wczoraj i postanowiłem je sprzedać (gra kupiona przez pomyłkę , chcąc odzyskać kase przeczytałem że zaczynając pobieranie już tego nie moge...) Jednak gra tak... Konto z grą w tytule (jako jedyna w bibliotece tego konta) nie śmigana (pobrało się ok. 100 mb) , bez modów ani DLC. Przekazując Steam'a , przekazuje także e-mail (no wiadomo , e-mail na Gmailu) Wszyskie pytania proszę kierować na PW (Dogry.pl) mogę m.in wyslać link do konta itd. Gra normalnie kosztuje 14.99€ więc myśle że 30 zł będzie uczciwą ceną (przyjmuję tylko PSC).
Kupno TES: Skyrim przez Steam. Cześć zastanawiam się nad kupnie tej gry i mam kilka pytań: 1. Teraz jest zniżna 75% na Steam więc kupię grę za 3,74 euro opłaca się? (trwa ona do 27 .4 wiec chciałbym w miarę szybko otrzymać jakies porady) 2. Jak oceniacię tą grę ? 3. Czy ta gra będzie chodziła na ustawienich low/medium przy takiej specyfikacji mojego komputera? Procesor: AMD Athlon(tm) II X2 245 ( 2.90 GHz ) RAM: 2 GB System operacyjny: Windows 7 Ultimate ( 64bit ) Karta graficzna: AMD Radeon HD 5670 Dzieki wszystkim za pomoc.