Dzisiaj jest 18ty dzień jak nie dostaję punktów za codzienne logowanie. Co jest teraz z tymi punktami? Kiedyś wszystko ładnie codziennie napływało a teraz ani widu ani słychu punktów niema.
Vistor
Vistor napisał na forum gry World of Tanks
Co lepiej po AMX 13 90? Niby przyjemność ale mam już exp nazbierany i chcę iść dalej. Trochę boję sie Lorki bo jest duża i miękka, jak na 9 średnią za duża i za miękka. Po tym porównaniu AMX 30 do Leoparda może jednak skuszę sie na tą drogę. Mam Leoparda PT A i gra mi sie nim bardzo przyjemnie
Vistor
Vistor napisał na forum gry World of Tanks
Który z czołgów premium? T34 odradzam, ten czołg trzeba lubić a jeśli nigdy nim nie grałeś na beta testach to może Ci nie pasować, ja go mam i średnio mi pasuje, osobiście wolę Lwa. Co do SuperPershinga po buffie w 9.8 jest bardzo fajny. Jak wiesz jak sie kręcić i nie stoisz w miejscu będzie lepszy od T34. Odbije więcej przodem i jest zdecydowanie lepszy na płaskich mapach. T34 nadaje sie tylko tam gdzie można sie chować wystawiając samą wieżę.
Vistor
Vistor napisał na forum gry World of Tanks
Misje osobiste uszkodzenia które zadasz Ty lub Twoja drużyna muszą wynieść łącznie 4000. Innymi słowy musisz jeździć i podświetlać wroga dla swojej drużyny, najlepiej jak będziesz strzelać w gąski i uciekać a Twój team będzie dobijać. Skup sie na jeździe, strzelaj mało a dużo świeć, nie stój w miejscu ani z innymi czołgami w kupie, bądź zawsze z przodu.