Vinty
Vinty napisał na forum gry Margonem
Postać,Świat Aldous mało ludzi bo NI i to jeden z nowszych serwerów. Możesz spróbować magiem bardzo dobra profesja, a jeśli stwierdzisz że za trudny to spróbuj łowcą, jest łatwy do ogarnięcia, a na wyższych poziomach jest świetny pod pvp.
Ten moment gdy dodajesz odpowiedź na pytanie na forum i wyskakuje "Sorrry
właśnie wprowadzamy zmiany zaraz wracamy", i musisz wszystko pisać od nowa :c
Vinty
Vinty napisał na forum gry Margonem
Co zrobić z "Certyfikatem Ukończenia Szkolenia"? [OPIS] Możesz sprzedać u Tuni dostaniesz 70% wartości, ewentualnie u Roana dostaniesz 50% wartości. Najbardziej się jednak opłaca go oddać handlarzowi w gildii kupców w K-h bo wtedy dostajesz na zawsze dostęp do jego sklepu. Handlarz ten nie znika, ani nic, ale jeżeli sprzedasz certyfikat to już nie będziesz miał dostępu do jego sklepu.
Vinty
Vinty napisał na forum gry Margonem
Dodatki :) 2. Przerobiłem dla ciebie, musisz wrzucić tylko link i zapisać jako swój dodatek: http://addons2.margonem.pl/get/34/34234dev.js O to ci chodziło ?
Vinty
Vinty napisał na forum gry Plemiona
Wojsko czy surowce Gram w plemiona kilka lat i lecenie w same surowce nic ci nie da. Po tygodniu będziesz farmą, polecam zrobić eko pod zadania, a tak to samo wojo i farmienie nim. Kiedyś ktoś wyliczał i bardziej opłaca się robić wojo i nim farmić bo surki szybciej się zwracają. Jeżeli nie grasz tak dużo to graj deffem, off jest lepszy dla doświadczonych graczy często grających.
Vinty
Vinty napisał na forum gry Margonem
Błąd w Margonem Naciśnij po prostu F5, a jeżeli nic się nie będzie działo to poczekaj 5-10 min. Pewnie coś im się sknociło, lub coś dodają, zmieniają. Pamiętaj też że w margo są przerwy techniczne w nocy i wtedy nie da się wejść do gry bo wywala błąd.