XVM nie działa gra Ja bym zreinstalował paczkę lub pobrał nowszą wersję a jeśli nic z tego nie będzie działać to poszukaj starszej wersji która działa. PS. Ogar dzieciaki. Jak nie potraficie czytać co napisał w pytaniu to się nie udzielajcie a zwłaszcza, że nie macie pojęcia o czym mówimy.
W-N-W czeka na ciebie Wymagamy od was: - Przynajmniej 1 czołg VIII tieru - Aktywności na naszym prywatnym TS3 (wymagany mikrofon) - Aktywności w grze - Bycia już po mutacji Co oferujemy: - Własny serwer TS3 - Częste gry na Twierdzach, Drużynkach i CW - Konkursy oraz turnieje z nagrodami - Szkolenia - Granie z doświadczonymi graczami WoT-a Podanie powinno zawierać: - Ile masz lat - Płeć - Twój nick w World of Tanks Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania i szukasz klanu to zapraszamy :) !!!UWAGA!!! Nie przyjmujemy podań na stronie WoT-a!! Podania proszę wysyłać do mnie tutaj na Dogry.pl Dodajemy do klanu dopiero po chwilowej rozmowie na naszym prywatnym TS3. Pozdrawiam, rekruter W-N-W
Klan W-N-W rekrutuje Wymagamy od was: - Przynajmniej 1 czołg VIII tieru - Aktywności na naszym prywatnym TS3 (wymagany mikrofon) - Aktywności w grze - Bycia już po mutacji Co oferujemy: - Własny serwer TS3 - Częste gry na Twierdzach, Drużynkach i CW - Konkursy oraz turnieje z nagrodami - Szkolenia - Granie z doświadczonymi graczami WoT-a Podanie powinno zawierać: - Ile masz lat - Płeć - Twój nick w World of Tanks Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania i szukasz klanu to zapraszamy :) !!!UWAGA!!! Nie przyjmujemy podań na stronie WoT-a!! Podania proszę wysyłać tylko do mnie (na tej stronie). Pozdrawiam, rekruter W-N-W
VanQuisch
VanQuisch zadał pytanie w grze Ikariam
Poradzi ktoś? Łączenie serwerów Otóż łączenie serwerów już niebawem, a więc warto by obskoczyć pobliskie wyspy w poszukiwaniu bogatych AFK-owiczów. Pewnego razu znalazłem jednego mocno bogatego w winko, i tu pojawia się problem. Gościu ma w tym mieście zostawione 1 podwodny, co uniemożliwia pląderkę. Próbowałem mu go zniszczyć, lecz zawsze pomimo jego przegranej podwodny przeżywał bitwę. Czy idzie jakoś go zniszczyć ewentualnie zająć mu ten port?
Bugi (zbytkrótkitematwięcgoposzerzam) Ostatnio jak nasz klan miał CW, to nie było paru potrzebnych X, więc wziąłem swojego FV304. Po odliczeniu skampiłem, się za górką (krzaków nie było) obok innej arty. W pewnym momencie coś chlasteło i ja jak i kolega obok zgineliśmy. Dziwne jest to, że nie miałem żadnych dziur w nadwoziu, a i pasek HP był pełen. To samo u kolegi. Da się to jakoś wytłumaczyć?
Birch Gun Czy macie jakieś sprawdzone sposoby jak tym grać? Bo nie ważne co bym ładował, ani jak się ustawiał, to i tak mało co mogę zranić, lub chociaż przebić. A droga do Bishopa długa, już nie wspominając o drodze do FV304.