XVM nie działa Cześć! Proponuję taką opcję, która Tobie na pewno pomoże: zainstaluj ponownie World of Tanks (usuń dokładnie wszystkie pliki) i modyfikacje również. Nie ma takiej opcji, aby to wyjście nie pomogło.
kod zaproszeniowy Cześć! Niestety kody zaproszeniowe podajemy jedynie przy rejestracji swojego nowego konta :/ Użytkownik, który już owe konto posiada nie może takiego kodu użyć. Już zarejestrowany gracz może za to skorzystać z kodu bonusowego.
Paysafecard Cześć! Tak, otrzymujesz 16 cyfrowy kod PaySafeCard i możesz założyć swoje bezpłatne konto PSC, które doładujesz tym kodem. Potem wchodzisz na strone WOT'a, wybierasz odpowiednią ofertę i płacisz za zamówienie za pośrednictwem PaySafeCard logując się na swoje konto. Tak czy inaczej, przy otrzymaniu zamówienia otrzymasz odpowiednią instrukcję :)
Samouczek- jest, czy nie? Samouczek jest w grze Armored Warfare, lecz musisz sam go rozpocząć. A więc, żeby rozpocząć swój samouczek w grze Armored Warfare, musisz kilknąć na nagłówek "MISJE" i tam jak przełączysz strzałką, powinien być misja p.t. "TRENING WALKI". Następnie kliknij na niego i ukończ samouczek ;)
ss do zadania nr3 Wejdź w nagłówek "PROFIL", następnie pojazdy, pokaże Ci się tam lista twoich pojazdów ale żeby się one tam wyświetlały, musisz rozegrać nimi wszystkimi min. 1 bitwę, a następnie zrób screena i prześlij ;)