Noobmeter. Witam, od około tygodnia na stronie noobmeter.com w moich statystykach pokazuje mi tylko WN8, natomiast przy wszystkich innych jest napis nieznane, lub znaczek zapytania, inni mówią że też tak mają a przynajmniej niektórzy, wiadomo coś w tym temacie? Będzie to naprawione czy jak? A może jest jakaś inna strona która pokazuje nam statystyki?
Czołgi premium VII a VIII tier. Witam, w ostatnim czasie zbieram na czołg premium VIII tieru i brakuje już mi tylko 1000 golda do niego, czy różnica zarobku między VII a VIII tierem jest bardzo duża? Zauważyłem, że teraz SU 122 44 jest zniżka 30% i kosztuje dużo mniej i nie wiem czy grając tym czołgiem też coś kasy dostane. Dopowiem że chciałbym kupić czołg Super pershing( amerykański med VIII poziomu premium ) i na koncie mojego kolegi zarabiałem na nim nawet po 150k kredytów z kontem premium. Realne jest zrobić coś takiego tym czołgiem?
Problem z wot? Elo, dzisiaj miałem aktualizację około 90 MB, wszystko poszło ok, nie wyskoczył żaden błąd i gdy się już wszystko zrobiło nadusiłem zagraj, odpala mi wota wszystko ładnie, wybieram serwer, duszę zagraj, ale zaczyna się łączenie i nagle nic, przestaję łączyć, gra dalej nie idzie, jest może jakiś błąd w tej aktualizacji? Ktoś też tak ma?
Gold w wot Wiadomo czy istnieje jakiś tańszy, legalny sposób na zdobycie golda? Może na allegro, ale czy to jest w 100% do zdobycia nie banując mi konta? O to się właśnie boje więc proszę o jakieś solidne odpowiedzi.