Optymalizacja w LoL-u Jeszcze jeden temat, a mianowicie odnośnie optymalizacji w tej grze, dla wielu z was jest spoko, ale dla mnie nazywać ją kulawą to grzeczność, Jak to cholera możliwe, że w grze gdzie gra max 10 osób są takie lagi, Planetside 2 czy w Drakensang gra tysiące ludzi razem przy tym Planetside 2 ma ma podobne wymagania, a ogarnia 2 tys ludzi na mapie to nie do pomyślenia zwłaszcza, że nie można tego zrzucać na serwery, wbrew opinii trzeba mieć mocnego kompa z netem min. 20 mbit\sec aby to ogarniać wstyd dla panów z RIOT jak sądzicie ,czy powinni coś z tym zrobić, jak tak, to co?
Czy Polacy są najgorsi? Witam chciałbym poruszyć temat Polskich graczy League of Legends, czy faktycznie zasługujemy na miano "polish noobs". Czy to efekt uprzedzenia do Polaków, którzy sobie po prostu nie radzą? Moim zdaniam są gracze gorsi i zdecydowanie - jeśli chodzi o narodowość - nie wypadamy najgorzej. Napiszcie, co o tym sądzicie ^ ^
Linki na forum Jak to jest, że są ludzie którzy zamiast poprosić o pomoc, próbują nas naciągać i chcą wydymać nas na reflinki darmowe RP i inne oszustwa co ? Co o tym sądzicie, bo ja mam dość tego wszystkiego, jak to możliwe, że moderatorzy wykazują wobec nich anielską cierpliwość. A co do was gnojki już wcześniej pisałem won do swoich! Nie ma dla was miejsca wśród uczciwych ludzi, wypad założyć własne forum ! Tam się oszukujcie do woli!
Wrzucanie linków Ci którzy wrzucają linki na darmowe RP mają naprawdę tupet i brak szacunku dla moderatorów: jak to możliwe, że nie banują takich ludzi! Według mnie ci oszuści niech sami skorzystają z tego syfu który wrzucają, napiszcie mi czy którekolwiek z tych błazeństw działa, czy to jest legalne? Moim zdaniem na pewno nie i nie wierzcie im zwłaszcza ostrzegam osoby młodsze: nie wchodźcie w to bagno! Do tych którzy tym badziewiem spamują, won! Zróbcie sobie własny serwis cheaterski, a nie do uczciwych ludzi włazicie!
Koncepcja taktyk niestandardowych Coraz częściej ludzie przechodzą wyżej dzięki nie graniu jak, owca tylko niestandardowo: buildy są dla wielu dziwne, taktyki są niestandardowe, brak jak to nazywacie: carry (moim zdaniem tego nie ma) czy szybki push i invade'y na jungle przeciwnika. Jak uważacie: warto tak grać?