Trolla
Trolla napisał(a) na forum gry Moviestarplanet
Jak się wymienia punkty na vip ? Klikasz w zakładkę "Wymiana waluty" i tam masz rozpisane ile punktów za Vipa na tydzień/miesiąc/3 miesiące/rok. Klikasz "Wymień" czy coś i poproszą Cię o podanie nr telefonu (jeśli nie podałaś). A potem kod na Vipa zostanie wysłany sms'em. c:
Trolla
Trolla napisał(a) na forum gry Arena Mody
Problem z rejestracją i wbiciem 6lvl Pod zadaniem masz coś typu "przeciągnij tu zdjęcie/dodaj screena". Musisz zrobić screena z widoczną gdzieś kartą dogry i kontem w grze. (Np dwie karty troche zmniejszone obok siebie/ nałożone na siebie tak, żeby było widać) Robisz screena tak, żeby było również widać pasek z datą i godziną wykonania screena. No i potem go dodajesz. c:
Trolla
Trolla napisał(a) na forum gry Big Farm
Opłacalność Ja polecam ci patrzeć, za które misje dostaniesz expa, bo nie za wszystkie się dostaje. Ja najpierw robię wszystkie z expem, potem pozbędę się tych bez niego. :')
Trolla
Trolla napisał(a) na forum gry Big Farm
Jakie są zadania? Przepraszam, że się wtrącę. Jeśli komuś zniknęło to okienko z zadaniami, to znaczy, że skończył się wam czas na ich wykonanie. :') Każdy ma 10 dni na wykonanie tylu zadań ile zdoła, jeden wykona dwa, inny trzy. Potem zadania bezpowrotnie znikają.
Trolla
Trolla napisał(a) na forum gry Big Farm
Jak wbijć szybko 30 lvl? Najłatwiej jest chyba wykonywać zadania za które dostajesz expa. Nie wszystkie go dają, więc na tych się skup. Mimo, że niektóre są czasochłonne, to zobaczysz, że przyjemnie się wbija lvl. c:
Trolla
Trolla napisał(a) na forum gry Elsword
Jaki jest najszybszy sposób na szybki zarobek? Spójrzmy prawdzie w oczy. Teraz nie opłaca się sprzedawać elitarnych broni ani notatek. Jest tego ogromnie dużo i nic nie chce schodzić. Ja najlepiej zarabiam na sprzedawaniu acc dropiących z plansz (niedużo mniej niż najniższa cena na tablicy), sprzedawaniu kotek z Henira, Zawsze staraj się chodzić na Mroczne Wrota. Czernie można sprzedać po ładnej cenie, no i zawsze masz dodatkowego expa, a woli nie tracisz.c: