TraQs
TraQs zadał pytanie w grze League of Legends
Przeniesienie konta Witam. Kilka miesięcy temu moi koledzy przenieśli konto na turecki, ja tez to zrobilem zeby grac piątki. Lecz teraz mam zamiar wrócić na EUNE. Więc oto pytanie: Czy można na tureckim kupić RP sposobem płatności PSC (PaySafeCard) i talary zostaną przeliczone na PLN? Czy też trzeba się bawić z supportem w jakieś nowe konta i tam doladować RP?
TraQs
TraQs zadał pytanie w grze League of Legends
Patch (problem) Witam, mam pytanie czy można jakoś usunąć sam patch bez potrzeby usuwania całej gry? Pytam o to ponieważ mam pewien problem z grą i raz już sobie z nim poradziłem reinstalując grę (problem powrócił) ale mam wrażenie, że to przez patch 4.20 i nie ma potrzeby usuwania całej gry.
TraQs
TraQs zadał pytanie w grze League of Legends
Problem PvP.net Od 2 dni mam problem z grą LoL. Gdy wchodzę na grę i już chcę rozpocząć rozgrywkę nagle w lewym górnym rogu pojawia mi się "Rozłączono z PvP.net..." zaraz po tym gra mi się wyłącza. Próbowałem już wejść w Usługi > Pomoc IP ale nic mi to nie pomogło, włączałem grę na wyłączonym antywirusie to też mi nie pomogło, no i czyściłem komputer za pomocą programu CCleaner także nic. Macie jakieś pomysły na naprawienie gry? Już kompletnie nie wiem co robić...