ToxicPL
ToxicPL napisał na forum gry Team Fortress 2
fajne czapki Witaj Nie istnieje ( dobrze wyglądający) set przedmiotów dla wszystkich, czy nawet więcej niż 1 klasy. Jeżeli chcesz wybrać dobry set polecam stronę http://loadout.tf/ Pozdrawiam Toxic
Początek gry potrzebuje pomocy Witaj. Problem z początkiem gry ma wiele osób, tak więc postaram się Ci pomóc. Możesz spróbować następujące sposoby: 1. Sprawdź modyfikacje. Wiele modów powoduje błędy szczególnie na początku gry ( jest to spowodowane głównie tym, iż wprowadzenie jest przesycone skryptami). Spróbuj pozmieniać kolejność ich wczytywania lub je wyinstalować. 2. Spolszczenie. Wielokrotnie na forum zakładane były tematy, gdzie ludziom nie wczytywały się określone skrypty ( lub nawet gra się crash'owała ) a powodem były spolszczenia. Czasem nie pobierze lub w plikach wystąpi sprzeczność. Polecam zmienić język na angielski, a następnie pobrać spolszczenie jeszcze raz. 3. Błąd w kodzie gry. Niestety, jeden z najbardziej czarnych scenariuszy jest ten, że w samym kodzie gry wystąpił błąd i trzeba zainstalować grę jeszcze raz. Mam nadzieję, że moje rady pomogły. Proszę o to, aby po naprawie problemu napisać o tym w temacie, być może ktoś inny będzie miał ten sam problem i znajdzie go na forum. Pozdrawiam Toxic.
Mod lub coś innego dla słabych PC'tów. Cóż, z tym jest problem. Osobiście nie znam modów zmieniających tylko konkretne animacje i to nie bez powodów gdyż: Skyrim w swej budowie oczekuje określonych animacji o określonej wielkości i formacie, bo inaczej wywali z błędem. Dlatego nie ma raczej wiele modów zmieniających animacje, zwykle moderzy po prostu dodają nowe i zamieniają, a jest to na tyle skomplikowane, że zwykły Janusz moderstwa nie poradzi z tym sobie. Jeżeli chcesz jeszcze polepszyć wydajność zawsze polecam zmniejszyć rozdzielczość. To bardzo dużo daje. Pozdrawiam Toxic.
ToxicPL
ToxicPL napisał na forum gry Team Fortress 2
SIEMA proszę o pomoc Sprawdź na jakimś serwie, czy nie masz na liście graczy do muteowania ( menu \ przekreślone ucho ) czy nie jesteś zmuteowany na tej liście. Jeżeli tak to wciśnij CTRL lub SHIFT aby wybrać wiele graczy i odmutuj się. Pozdrawiam Toxic.
ToxicPL
ToxicPL napisał na forum gry Team Fortress 2
SIEMA proszę o pomoc 1.Przywróć ustawienia domyślne sterowania. Niektóre serwery w formie mute dodatkowo zmieniają ( a raczej usuwają ) bind. 2. Sprawdź działanie mikro, może Ci nie działa. Z klawiaturą to samo, czasem niektóre przyciski przestają działać. Pozdrawiam Toxic.
ToxicPL
ToxicPL napisał na forum gry Team Fortress 2
Jak szansa na drop ? To wie tylko Valve. Nikt nie poda Ci % szansy na drop poszczególnych przedmiotów. Choć prawda jest jedna. Najczęściej wypadają bronie. Koniec końców nie potrzebujesz informacji na temat prawdopodobieństwa. Nic Ci taka informacja nie da.