ToSiHo
ToSiHo zadał pytanie w grze NosTale
NosTale... Sentymenty.... Witam, mam następujący problem.. Ta gra już mnie straaaaasznie nudzi po 6 latach, a mimo to cały czas do niej wracam.. Ah te sentymenty.. Doradźcie mi kim oraz jak mogę grać, żebym znowu poczuł frajdę z tej gry.. dodam, że grałem każdą postacią i każdym Sp (włącznie z poszukiwaczem wszystkimi dobiłem 85 lv w góre ) więc z tym problemu nie będzie. Dodam także, że zaczynam od nowa bo konto sprzedałem. Doradzicie? Dzięki.. ;)
ToSiHo
ToSiHo zadał pytanie w grze Metin 2
Metin2... wielki powróóót! Witam, chciałbym wrócić po 2 a może 3 latach do tej gry. Wiem, że się sporo pozmieniało lecz zapoznałem się ze zmianami. Moje pytania są następujące: Jak zacząć grę, żeby zarobić coś na starcie? Np na niedźwiedziach dropiąc żółcie? A może zrobić mentala do lochu na medale? Lub inne pomysły macie? Na jakim serwerze grać? Gdzie jest dużo ludzi? W jakim królestwie? (wcześniej grałem w niebieskim.. chyba Jinno) Widziałem także nową klasę postaci.. Likan.. polecilibyście mi go na start? Ogółem pytam jaką klasą postaci zacząć.. Bardzo fajnie mi się grało ninją dagerem :) Czekam na odpowiedzi, dzięki :>
ToSiHo
ToSiHo zadał pytanie w grze NosTale
Krzakogony znów na NM wie ktoś może do kiedy będą te krzaki na nm? Bo z tego co zapamiętałam jest samuraj, gladiator, centek, shogun i parę innych.. a bardzo chcę stworzyć sobie kolekcje petów.. Jeśli ma ktoś jakieś info proszę pisać ;)
Postacie na każdą linie Witam.. grałem każdym bohaterem i chciałbym dobrać sobie na każdą linie po 3/4 bohaterów.. otóż tak.. Lubię mechanikę opartą na skillshotach (ogarniam je) oraz postacie które mają możliwość doskoku.. Pomożecie z doborem wg tych kryteriów? :) Od razu mówię, że na mida zrezygnowałem z Yasuo oraz z Le blanc.. Dzięki za pomoc :)