Tiana
Tiana napisała na forum gry Legend Online
Jak zmienić towarzyszy? Na dole ekranu masz różne ikonki, wejdź w umiejętności -> Oddziały. Jeśli nie masz jeszcze kupionych rycerzy, to klikasz na "Rekrutację", wybierasz rycerzy i kupujesz tylu ilu chcesz lub możesz kupić. Jeszcze raz wchodzisz w Umiejętności -> Oddziały. W tej chwili rycerze powinni wyświetlać się w tych kwadratowych okienkach po lewej stronie. Pod obrazkiem jest napisane "Odpocz." (dla odmiany pod włócznikami powinno być napisane "Do boju"). Kliknij na to "Odpocz.", a zmienią się w tryb "do boju". Właśnie dokonałeś zmiany :)
Tiana
Tiana napisała na forum gry Legend Online
Jak ulepszać postać? Bez przesady. Też jestem non-casherem i radzę sobie całkiem nieźle. Przede wszystkim nie leć z levelem na gwałtu rety, bo automatycznie dostajesz przeciwników o zbliżonym poziomie (a na starszych serwerach to oznacza bardzo wysoką waleczność). Spokojnie podnoś walkę: ulepszaj ekwipunek, astronomię, imprint, kamienie losu, umiejętności w gildii i uniwersytecie, kamienie w ekwipunku, kryształy ochrony. Wzmacniaj bestię, w miarę możliwości staraj się zyskiwać kolejne. Postaraj się też regularnie ulepszać sylfa i anioła. Zdobywaj przydomki, za nie też są niewielkie bonusy. A moda oprócz tego, że fajnie wygląda, po identyfikacji też podniesie Ci trochę waleczność. Z doświadczenia powiem tyle: musisz być cierpliwy i czekać na eventy. Nie staraj się robić wszystkiego na siłę. Ustalaj sobie cele i je realizuj, ale myśl przyszłościowo. Podczas eventów wymieniaj przedmioty eventowe na rzeczy, które są Ci potrzebne już teraz albo przydadzą się w najbliższej przyszłości, np. bez sensu jest zbieranie przedmiotów na połączenie sylfów w Lokiego lub Odyna, jeśli wciąż masz Hadesa lub Gaję. Powodzenia :)
Tiana
Tiana napisała na forum gry Travian
Wysłanie handlarzy Sam czas szkolenia jednego osadnika to chyba nieco ponad godzina, ale faktycznie potrzebują sporo surowców. Przy czym ja robiłam rezydencję, nie wiem, czy to jakaś różnica.
Tiana
Tiana napisała na forum gry Travian
Wysłanie handlarzy Niestety grałam na ts6, ale mam nadzieję, że szybko uda Ci się zdobyć potrzebne składniki :) W razie czego napisz do mnie prywatną wiadomość, coś wymyślimy.
Tiana
Tiana napisała na forum gry Travian
Jeżeli populacji będzie przykładowo 52 czy zadanie zostanie zaliczone? Prawda jest taka, że moderatorzy dostosowują się do zasad właścicieli strony, więc jeśli chcielibyśmy coś zmienić, to należałoby pisać właśnie do właścicieli, a nie modów. To trochę tak, jak krzyczeć na panią na infolinii, która w żaden sposób nie jest decyzyjna w jakiejkolwiek sprawie. A co do pytania: generalnie jeśli różnica jest niewielka, to modzi na ogół zaliczają. Mogą nie zaliczyć, jeśli pojawia się wątpliwość, czy screen na pewno dotyczy danego konta, niektóre informacje nie są dobrze widoczne, screen jest za mocno zmodyfikowany lub jeśli gracz już wcześniej miał problemy z prawidłową weryfikacją screenów.
Tiana
Tiana napisała na forum gry Travian
Beznadziejny samouczek Tyle że mi nie chodzi nawet o same questy, które naprowadzają, co warto zrobić, a o ten durny początek, w którym "pokazuje" co i jak. Przecież cały samouczek trwa jakieś 15 minut. Nie dowiedziałam się z niego niczego sensownego.
Tiana
Tiana napisała na forum gry Travian
Jak zwiększyć ilość populacji? Rozbudować populację do 30 poziomu? Populacja nie ma poziomów... Sprawdzasz po prostu ile masz populacji. Jeśli chodzi o pierwsze zadanie (50 populacji), to jest to kilka godzin gry. Ale przy drugim zadaniu (100 populacji) u mnie niedługo minie doba, a populacja wynosi dopiero 88 osób. Inna sprawa, że ja docelowo robię już pod zadanie trzecie, więc mocno rozwijam rezydencję, która będzie do tego potrzebna.
Tiana
Tiana napisała na forum gry Legend Online
PROBLEM !!! A w zadaniu nie są koszary na 10 lvlu? Generalnie wyślij screena. Doczytałam w zasadach, że niby nie zaliczają jak nie jest dokładnie ten sam poziom, ale bez przesady. Myślę, że jak trafisz na sensownego moderatora, to zaliczy :)
Tiana
Tiana napisała na forum gry Legend Online
Jest jakiś sposób by ulepszyć postać? Generalnie sposobów jest mnóstwo. Możesz ulepszać swój ekwipunek (zarówno wzmacniać ekwipunek, jak i dodawać klejnoty, poprawiać święcenia). Możesz wzmacniać cechy rumaka, dodawać kolejne gwiazdy w horoskopie. Od 35 poziomu jest imprint, który zwiększa punkty otrzymywane za klejnoty umieszczone w ekwipunku. Zdaje się, że od 30 lvla pojawiają się przydomki, a później to w ogóle jest zabawa, bo masz sylfy, anioły stróże itp.
Tiana
Tiana napisała na forum gry Legend Online
Problem z 2 zadaniem A jesteś pewny, że błąd nie pojawia się w żadnym innym miejscu? Może nie widać dobrze koszar lub uciąłeś za bardzo jakiś element screena? Proponuję zrobić nowego screena i wysłać ponownie. Możesz też dopisać na dole strony komentarz w stylu: "Postać jest nowa, założyłem ją [tu podaj datę] i rozwinąłem koszary na minimum 10 lvl." Przynajmniej ja bym tak zrobiła. Jeśli nie zadziała, to możesz napisać do supportu strony. Jeśli to faktycznie nowa postać i to jej nick wpisałeś przy rozpoczęciu zadań związanych z tą grą, to powinni zaliczyć. No bez przesady. Powodzenia :)
Tiana
Tiana napisała na forum gry Shaiya
Czy warto zagrać w tą grę ? Czy tylko strata czasu ? Właśnie też chciałam się spytać, czy jest sens w nią grać. Kilka lat temu straciłam z tydzień na tej grze: była przeraźliwie nudna i źle skonstruowana. Ustawiało się automatyczny bieg i szło zrobić herbatę, bo po drodze i tak nie było mobków. Ataki były kiepskie, zero sensownych questów. NUDA. Czy coś się zmieniło?