Thebes
Thebes napisał na forum gry CrossFire
Co jeśli... Spotkałem się dzisiaj z tym samym i jestem w szoku, że można tak potraktować użytkownika serwisu, który już nieraz inwestował w serwisie pieniądze i spędzał bardzo dużo czasu na miernych grach tylko po to, żeby zarobić te cholerne punkty na kody doładowania STEAM. Rzuciłem wszystko ostatni, żeby móc zdobyć te kody. Gram w każdą jedną uwłaczającą godność grę, łącznie ze stadniną koników. Niestety sytuacja zdarzyła się przy ostatnim zadaniu. Zadanie nie zostało uznane bo "Nieszczęśliwie" w ostatnim dzisiejszym meczu zrobiłem ponad 40 fragów - wynik ?? Przekroczyłem wynik o ponad 20 i na screenie jest ponad 100 fragów. Nie wiem jak ich zdaniem mam zmodyfikować czy cofnąć profil o nazwie, którą tylko dogry uzna i zrobić RÓWNO 80 fragów !!! Pomijając fakt, że nie da się zrobić konta drugi raz o tej samej nazwie od nowa, to jeszcze nie zostało uznane zadanie w grze Khan Wars mimo, że wysłałem screen, ale z samym poziomem ale nie z listą rankingową gdzie była też liczba PD. Niestety screen został nieuznany dopiero kiedy już było po czasie misji, więc mimo zrobienia misji dostałem FIGĘ !!! Jestem Wściekły !!! Teraz jak robię zadania w Neverwinter to ciekaw jestem czy też się do czegoś przypieprzą. Traci człowiek czas grając w uwłaczające gry i nic z tego nie ma !!!!
Thebes
Thebes napisał na forum gry CrossFire
wykonanie zabójstw Spotkałem się dzisiaj z tym samym i jestem w szoku, że można tak potraktować użytkownika serwisu, który już nieraz inwestował w serwisie pieniądze i spędzał bardzo dużo czasu na miernych grach tylko po to, żeby zarobić te cholerne punkty na kody doładowania STEAM. Rzuciłem wszystko ostatni, żeby móc zdobyć te kody. Gram w każdą jedną uwłaczającą godność grę, łącznie ze stadniną koników. Niestety sytuacja zdarzyła się przy ostatnim zadaniu. Zadanie nie zostało uznane bo "Nieszczęśliwie" w ostatnim dzisiejszym meczu zrobiłem ponad 40 fragów - wynik ?? Przekroczyłem wynik o ponad 20 i na screenie jest ponad 100 fragów. Nie wiem jak ich zdaniem mam zmodyfikować czy cofnąć profil o nazwie, którą tylko dogry uzna i zrobić RÓWNO 80 fragów !!! Pomijając fakt, że nie da się zrobić konta drugi raz o tej samej nazwie od nowa, to jeszcze nie zostało uznane zadanie w grze Khan Wars mimo, że wysłałem screen, ale z samym poziomem ale nie z listą rankingową gdzie była też liczba PD. Niestety screen został nieuznany dopiero kiedy już było po czasie misji, więc mimo zrobienia misji dostałem FIGĘ !!!
Thebes
Thebes napisał na forum gry World of Tanks
PGZiP Poszukuje Aktywnych Osób do Społeczności Graczy !! Podbijam temat. Masz pomysł na grę ?? Interesujesz się jakimś zagadnieniem ?? Masz Pasję związaną z grami ?? Daj Nam Znać ! Porozmawiamy, pomyślimy w jakim kierunku można by było to dalej rozwinąć. Dajemy wam narzędzia byście mogli stworzyć coś więcej. Społeczność graczy, gdzie każdy będzie mógł miło spędzić czas, porozmawiać, zintegrować się, podzielić swoimi pasjami, spostrzeżeniami, poznać się. Szukamy tylko osób, które poważnie i profesjonalnie podejdą do tematu, chociaż bez tzw. "spiny". Wszystko w ramach szeroko pojętej integracji, wspólnego rozwijania Naszych Pasji oraz budowy Społeczności i Sekcji ! Reszta szczegółów jak i rekrutacja na TS. 178.217.191.242:6440 Pozdrawiam Thebes !
Thebes
Thebes napisał na forum gry War Thunder
Samoloty Amerykanie są najszybsze, niemcy mają najlepszy chyba stosunek zwrotności do uzbrojenia, z lekką przewagą siły ognia. Brytyjczycy podobnie, jednak bardziej zwrotne i większa wszechstronność w bombach (amerykanie są najbardziej wszechstronne w samolotach z bombami). ZSRR mają myślę największą siłą ognia, ale moim zdaniem są najmniej zwrotne, za to japończycy są najzwortniejsi, ale nadają się bardziej tylko do nadgryzywania innych i zwiewania, lub do walki kołowej, ale trzeba uważać. Origami. Warto patrzeć na statystyki maszyn i na jego indywidualny typ oraz brać pod uwagę uzbrojenie dodatkowe.
Thebes
Thebes napisał na forum gry War Thunder
Opłaca się robić migi ? Zależy które masz na myśli. Jeśli chodzi o radzieckie, to tylko ten trzeci śmigłowy mi podszedł. Z dwoma poprzednimi się musiałem trochę pomęczyć. Ciężko było wyjść nimi z lotu nurkowego. O amunicji już nie wspomnę. Trzeci ma chociaż porządne działka.
Kogo kupić Tyrael moim zdaniem nie nadaje się do tankowania... już lepszy w tym jest Diablo a nawet Rzeźnik (chociaż jest zabójcą). Novą trzeba nauczyć się grać, a Nazebo jest całkiem przyjemną, ale charakterystyczną postacią.
Thebes
Thebes napisał na forum gry War Thunder
Nie mam dzwięku Albo w launcherze w battlenet trzeba się upewnić czy jest na pewno audio włączone. Warto też sprawdzić ustawienia w samym windowsie. Mikser dźwięku. Czy wybrane jest właściwe urządzenie i karta dźwiękowa. Ja mam 2. Czasem się to samo przełącza.
Thebes
Thebes napisał na forum gry War Thunder
Warto grac? Warto ze względu na zróżnicowanie. Każdą nacją gra się inaczej. Inne zachowanie pojazdów jest w każdym trybie, oraz w zależności od tego czy latasz, czy jeździsz. Polecam grać w większej grupie i komunikując się.