TheVourer
TheVourer dodał zdjęcie
Moja pierwsza premka 8 poziomu nareszcie kupiona! Wielkie dzięki dla serwisu dogry.pl bez którego pomocy to moje małe marzenie by się nie spełniło... a przynajmniej nie tak szybko :)
Jaki czołg polecacie? "wszystkie sa warte polecanie (...) czolgi premium tego samego tieru zarabiaja tyle samo" w życiu nie widziałem większych bzdur, haha xD SU-122-44 będzie dobrym wyborem + jeśli poczekasz do świąt Bożego Narodzenia może wpaść na niego zniżka nawet do 30% (a przynajmniej było tak w zeszłym roku).
IS 6 vs T 34 O tym samodzielnym wyborze... jeśli jakaś osoba się pyta o radę to chyba ma problem z samodzielnym wybraniem czołgu, czyż nie? A jeśli chodzi o sam wybór - jeżeli nie masz radzieckich/amerykańskich czołgów do których chciałbyś szkolić załogi i jedynym celem zakupu premki jest zarobek to z całą pewnością powinieneś wybrać T34. Jego konkurent - IS-6 ma słabą penetrację co często prowadzi do strzałów niepenetrujących. Jeśli będziesz chciał zrobić na nim dobry wynik w większości przypadków będziesz musiał korzystać z amunicji premium, a co za tym idzie - zarobek za bitwę będzie mniejszy. T34 nie ma z penetracją żadnego problemu, a i pancerz do grania na wieżę jest niczego sobie...
Jakie są najlepsze 10 tiery ? Kiedyś Maus naprawdę "budził postrach", ale teraz nie sprawdza się już tak dobrze. Możliwość kupna amunicji premium za kredyty i wprowadzanie do gry coraz to nowych czołgów średnich zdecydowanie niezamierzonymi nerfami dla największej zalety Mausa - jego pancerza. Oczywiście znajdą się tacy, którzy powiedzą, że czołg ten jest dobry i możliwe, że rzeczywiście tak jest... ale czy warto w niego iść skoro mamy inne, przyjemniejsze X?
Jaki czołg na początek? Nie ufał bym komuś, kto pisze "też" przez 'rz' ;) ...a pomijając ortografię, ja fanem niemieckich pojazdów nie jestem (a zwłaszcza ich czołgów średnich >.<), ale muszę przyznać, że mają w swoim drzewku bardzo dobre niszczyciele czołgów. Dla początkującego polecam linię przez StuGa III do JgPz E100. Do tego radzieckie czołgi ciężkie KV-1, IS-3 i IS-7 - są dobrze opancerzone oraz mają niezłe działa i ogólnie przyjemnie się nimi gra.
Początek gry Jeżeli chodzi o czołg najbardziej przystępny dla nowych graczy, to tak jak napisane zostało wyżej - niezaprzeczalnym królem jest radziecki KV-1 - ma naprawdę wiele do zaoferowania, między innymi świetne działo 85mm oraz przyzwoity pancerz, który odpowiednio skątowany potrafi wytrzymać naprawdę dużo. Myślę, że pojazd ten powinien pojawić się w każdym garażu ;) Oprócz tego eksperymentuj, baw się, testuj różne linie różnych nacji - odkryj swój własny styl. Myślę, że już po paru godzinach sam doskonale będziesz wiedział, jakimi czołgami chcesz dalej grać. Powodzenia :D
T110E3........ Co do tego objeżdżania - warto wspomnieć, że pomimo, że E4 ma wieżę, nie może jej obracać o 360 stopni, a jedynie o 90 (90 w prawo i 90 w lewo). A co do mojego typu - ja osobiście wybrałem drogę do E3 - aktualnie jestem na poziomie T95 i pomimo jego niskiej prędkości gra mi się nim świetnie :)
Niszczyciele ZSRR czy Niemieckie ? Osobiście jestem aktualnie na etapie T95 i muszę przyznać, że nigdy nie sądziłem ile frajdy może dać granie nim :) Fakt, czasem jego prędkość (+ ostrzał artyleryjski przeciwnika) potrafią zdenerwować, ale kiedy słyszysz te wszystkie ding-dongi <3 Mistrzostwo świata! Gorąco polecam ;) Ps. Co do innych nacji niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Przyznam jednak, że również są warte uwagi :)
Foch 155 czy WT auf E 100 W sprawie tego, który czołg jest lepszy... to cóż, moim zdaniem Foch jest bardziej wszechstronny - w razie potrzeby może szybko się przemieścić i wspomóc drugą flankę, a i jego pancerz - dobrze użyty - jest w stanie coś odbić. Jednak to, co (przynajmniej narazie) odstrasza mnie od robienia tej maszyny, to właśnie jego linia rozwoju - niszczyciele na tierach 4-6 (głównie ten nieszczęsny 6) sprawiają, że odechciewa mi się grać ;)
Pytanie odnośnie kodu Intela Witam. Mam pytanie, a właściwie prośbę dotyczącą kodów od Intela na JgTg 8,8. Mianowicie - jeśli jest tu na forum ktoś, kto wykorzystał już sobie 4 kody, a mimo to zostały mu jakieś, bardzo bym prosił o jeden taki :) Może to trochę głupia prośba z mojej strony, ale mimo wszystko liczę na to, że znajdzie się taki ktoś, kto ma dobre serce i byłby skłonny ofiarować komuś takowy kod. W razie czego proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam.