W jaki sposób mogę odebrać nagrodę z giveawaya? Kliknięcie przycisku "odbierz nagrodę" nie skutkuje niczym.
  • Jacek

    Jacek Spróbuj napisać do supportu :D

    16.12.2015, 14:01
TheShow
TheShow napisał na forum gry Shakes & Fidget
Po co jest miejsce w karczmie Klucz do WC możesz otrzymać z losowej misji w karczmie po osiągnięciu 100 poziomu postaci. Wchodząc tam możesz, wrzucając do toalety niepotrzebne przedmioty, zapełniać ją. Wzrost poziomu napełnienia zależy od przedmiotu, który wrzucasz (artefakt - 50, zwykły przedmiot - 25, mikstura lub klucz - 10). Po każdym wypełnieniu i spłukaniu kibelka dostaniesz losowy przedmiot oraz wyższy poziom aury, a także zwiększa się pojemność toalety (za każdym kolejnym razem będziesz potrzebować więcej przedmiotów, aby ją wypełnić). Im wyższa aura tym lepsze przedmioty sprzedają handlarze.
TheShow
TheShow napisał na forum gry Shakes & Fidget
Złoto czy Exp Wybieraj misje z większą ilością doświadczenia - szybciej wbijesz wyższy poziom i będziesz zarabiać więcej. Misje na złoto wybieraj podczas eventu Gorączka Złota lub kiedy twoje statystyki są na zbyt niskim poziomie.
TheShow
TheShow napisał na forum gry Shakes & Fidget
Czy gildia coś daje? Będąc w gildii otrzymujesz bonus do zdobywanego złota i doświadczenia, masz możliwość brania udziału w wojnach gildii i wyprawach na lochy. Poza tym będąc w gildii, łatwiej o znalezienie ciekawych osób do wspólnej gry.
TheShow
TheShow napisał na forum gry Shakes & Fidget
Do czego służy nam Klaser dokładności możesz znaleźć do kupienia w gabinecie magii. Klaser daje ci bonus do zdobywanego doświadczenia podczas misji poprzez uzupełnianie go pokonanymi potworami lub częściami ekwipunku (twoimi oraz pokonanych przeciwników na arenie).
TheShow
TheShow napisał na forum gry Metin 2
Zbroja Hwang wojownik Musisz udać się do Seon-Pyeonga w Dolinie Seungryong z: 3x Smocza Łuska, 4x Smoczy Szpon i 200k yang. Niezbędna będzie oczywiście Zbroja Płytowa z Czarnej Stali +9. Szansa na ulepszenie wynosi 100%.