Loss Prevented Siemanko, chciałbym się dowiedzieć od was co to znaczy ; ) Pamiętam, że w grze miałem AFK i graliśmy do końca 4v5. Gra była przegrana, nie z naszej winy, proste - NoFair game. Chciałbym się dowiedzieć jak to się ma do tych 10 pierwszych gier? Liczy jako normalną przegraną ?
Fanpage LeagueOfLegends Witam, szukam ludzi do współpracy. Chodzi tutaj o niedawno założony fanpage na facebooku. Prowadzony jest on w specyficzny, ułożony i przejrzysty sposób. Aktualnie posiada tylko 239 lajków, ale stała opieka nad nim oraz dodawanie postów na pewno go wzmocni. Chętnych zaprazam do polajkowania oraz napisania wiadomośći pw. www.Facebook.com/LigaLegendLOL
Co się dzieje z EU WEST Od kilku dni występuje błąd patchowania mimo tego, że klienta mam zpatchowanego gdyż gram na nordic a na west włączyłem język polski. Mimo tego nadal chce patchować, nawet nie zacznie tego robić i wyskakuje błąd. Piszę, bo wiem że nie tylko ja mam z tym problem. Macie jakieś info? Tak się dzieje od ok. 3 dni
SMS na EU WEST Witam, jutro planuję zakupić RP przez SMS dlaczego? A dlatego, że potrzebne mi 375 RP do fizza. Na telefonie mam zbyteczny hajs tzn. nie jest mi potrzebne aż tyle na fonie ile mam gdyż się trochę nazbierało. Chcę zakupić to RP przez sms i teraz pytanie, czy to w ogóle możliwe z polski? EU WEST to zachodnioeuropejski serwer. Nie będzie z tego jakiś jaj typu jakaś dodatkowa opłata czy cuś? :)
Co sądzicie o samym starcie nowego sezonu? Witam, w pytaniu powyżej chodzi mi tutaj o rozstawienie graczy w ligach. Ludzie którzy w tym momencie są w ligach "V" i prawdopodobnie dobiera im ludzi "wyboostowanych" ciągle narzekali. Moim zdaniem początek nowego sezonu od nowa ustawi graczy według ich MMR i ukrytego ELO oraz pomoże na starcie sezonu wybić się wysoko graczom którzy na to zasługują. Jakie wy macie zdanie na ten temat?