TheJulix
TheJulix napisała na forum gry World of Tanks
AMX M4 45 - aż taki zły jak mówią? Mi się nim grało bardzo przyjemnie, dużo lepiej niż np. ISem. Wiadomo, każdemu przypada co innego do gustu :) Ale jeśli idziesz do 50 100 to pamiętaj, że jest on ciężki do ogarnięcia i strzelając tylko APkami (jak ja) nie zawsze wchodzi cały magazynek :) Da się sporo ugrać przy pomyślnych wiatrach, ale uważaj na artę, bo nawet od takiego FV304 się obrywa za full hp.
Skyrim save 100 % !! Misji jest bardzo dużo, razem z tymi pobocznymi będzie to wręcz niewykonalne, aby przejść wszystkie. Poza tym, jeśli naprawdę ukończylibyśmy wszystkie misje (fabularne jak i poboczne) będą się generować nowe :) typu "zabij kogoś a dostaniesz to i to". Więc w sumie jest to niemożliwe.
Czy Skyrim jest wart swojej ceny? Tak, gra jest naprawdę warta uwagi - dobra grafika, ogrom misji, ciekawa fabuła, otwarty świat gotowy do eksploracji, wiele klas postaci (mag, wojownik, łucznik, skrytobójca) które można łączyć według własnego uznania. Gra świetna, tak samo jak jej poprzednik - Oblivion, którego gorąco polecam :)
TheJulix
TheJulix napisała na forum gry Shards of War
Czy wy też tak macie ? Ja też tak mam, zarejestrowałam się i stoczyłam 1 walkę, a nie mogę robić zadań :/ Napisali mi, że trzeba poczekać do tygodnia na odznakę i odblokowanie zadań. Z Nosgoth czekam już więcej, a też nic nie mam...