Problemy z WOT lub kompem Czasami jak wchodzę w Przebieg Służby ----- Pojazdy to mi się ścina gra i nic nie mogę zrobić i musze restartować kompa, czasami też jak wczytuje mnie do gry to zacina mi się najczęściej na Wczytywanie Interfejsu. Nie wiem co to może być jbc to mam mody Aslaina i XVM też ale wcześniej z nimi nie miałem takich problemów , Czemu mi się tak dzieje może ktoś z was tak miał i wie co jest powodem . Z góry Dzięki ,
Twierdza - Najemnik Jeśli do twierdzy zaprosi się najemnika i on zbiera te "paczuszki z jedzeniem" ale on se nie może wybrać w jakim budynku twierdzy się znajduje i tam przeznaczać te paczki . Wieć jest jakieś określone miejsce gdzie one idą czy po prostu znikają?
Wylogowanie Czy da się wylogować z konta bo ja tam dałem automatyczne logowanie i jak chce wejść na drugie konto to nie mogę bo się nie mogę wylogować a jak włączam grę to mnie na 1 pierwsze konto automatycznie loguje i nic nie mogę zrobić :( ????
Paysafecard?? Chce kupić golda za 41.67 zł czyli 2500 golda płatnością Paysafecard. U mnie mogę kupić tylko ten paragon na którym jest KOD za 20,40,50 i 60 zł. Lecz za ten które chce kupic trzeba zapłacić 41.67zł. A takiego nie kupie w sklepie. Więc musze kupić za 50 zł i stracić przy tym ponad 8 zł?
Obrażenia Jak we mnie strzeli nasz czołg z drużyny i np. zada 400 dmg , to czy to dmg (400) co mi zadał liczy się jako Przyjęte obrażenia?Jak np. w statystykach gracza są Przyjęty dmg i Zadany dmg i z tego się liczy średnią? Więc liczy się to jako przyjęte obrażenia
Metry-przelicznik Czy to prawda , że metry(długości)czołgu są w takiej samej mierze jak metry na mapie ( rozmiar mapy). Czyli np. TOG II , załóżmy ,że ma 100 m długości. Czy tyle samo zajęło by to na mapie ( 100m). Jakby mapa miała 1000m na 1000 m(1000x1000) to czy ustawienie 10 TOG-ów II ( 10mx100m) to by rzeczywiście zajęło by całą długość tej mapy. Trochę się rozpisałem ale nie wiedziałem jak to powiedzieć . Chodzi mi o to czy długość w metrach czołgu jest równa czy nie długością metrów na mapie?