Sposób gry mobilnymi i papierkowymi championami Do tego trzeba cierpliwości. Np. sytuacja katą że masz mało hp, chcesz wziąć kilka minionów z W więc podchodzisz do nich, bierzesz farme, w tym momencie heimer używa swojego W żeby cię harassować ale ty cofasz się z E do swojej fali minionów i w ten sposób unikasz pocisków. On zużywa manę a cb to nic nie kosztowało. Np. dajesz się zpuschować żeby jungler mógł Ci pomóc albo żeby do zabicia Cię przeciwnik musiał divować.
Czy można tak budować postacie? Zależy jaki Geniuszu xD Mówię tak ponieważ nikt tak nie robi. M.in. dla tego że pasywy przedmiotu się nie stackują. Na przykład Rabadon w najnowszym dzisiejszym patchu daje już +35% mocy umiejętności. Ale jak zbudujesz 6 rabadonów to nie dostaniesz +210% tylko 35% bo efekt się nie powiela. Myślę że rozumiesz ;) Jak zbudujesz np. kilka klepsydr zhonyi to dostajesz duużo pancerza ale nie możesz ich używać oddzielnie. Na podstawie tego co powiedziałem Bardziej opłaca się zbudować Rabadona kilka zhonyi i ludena zamiast 6x jednego z tych przedmiotów. Znajomość tej gry pomaga w układaniu złożonych i przemyślanych buildów w których itemy ze sobą współgrają. Mam nadzieję że pomogłem.
Jak wygrać rankeda z idiotami -.- A nie słyszałeś o tym gdzie jest najlepszy poziom gry w lola? Teraz połowa bronzu i silvera to konta kupione przez totalnych noobów a grając razem z nimi nie wygrasz... Wszyscy dobrzy gracze siedzą teraz: - od Golda III w górę przez platyny i inne diamondy - na poziomach do 20, ewentualnie do 25 (na multikontach) Graj może duo z kimś naprawdę dobrym albo ranked teamy. Tak dla pocieszenia - spadłem prawie o dwie ligi praktycznie jednego dnia tylko przez kilku trolli i dwa rankedy z kolegą z silvera który powiedział że pomoże mi wygrać promo -,- Pozdrowienia z brązu III, chyba nigdy więcej nie będę grał rankedów...