TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
Na czym polega otrzymanie peta z gildii? 1. Nie, pet jest twoją własnością, tylko ty możesz go używać, każdy członek gldii z odpowiednią rangą może sobie kupić peta gildiowego, o ile w klatkach jest jeszcze na niego miejsce. 2. Każdy płaci za swojego peta. 4. Motyl ma wyższą rangę, bo jest to pet leczący, jeśli się o niego zadba, można z nim biegać do końca gry, w przypadku ploxa nie jest to tak opłacalne, są lepsze pety. 5. Jeśli pet zaliczy zgona to leczy się bodajże 4 godziny, po tym czasie możesz go bezpłatnie odebrać. Możliwe jest szybsze odebranie za opłatą w platynie.
TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
Co oznacza bonus np. Moczarów "2 co poziom"? Modyfikator celności dodaje do wzoru na celność 10% (lub więcej, zależnie od % modyfikatora) twojej zręczności/wiedzy. Czyli mając 10% modyfikatora i 200 zręczności/wiedzy, będziesz miał celność tak jak gdybyś miał jej 220. Dodatkowo działanie modyfikatora celności nie jest zależne od debuffów( czyli na szpili, strachu czy czymkolwiek innym, modyfikator będzie zawsze dodawał tyle samo do celności co na czysto)
TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
Jest jakiś wzór na powodzenie buffa? Wzoru raczej nikt ci nie poda, bo i tak nikt prawie go nie zna. Istnieje "tabelka wiedzy", ( http://scr.hu/0sm8/rpscf ), masz w niej rozpisane progi wiedzy i poziom trudności, którego dotyczą by buff wchodził na 100% (trudność buffa na dany poziom znajdziesz w jego opisie).
TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
Czy zawsze loot jest uszkodzony? Kiedyś dropiło sporo nieuszkodzonych, obecnie jest ich straszliwie mało, lub w ogóle. Od dłuższego czasu nie widziałem żadnego, więc nie jestem w stanie stwierdzić, czy jeszcze takie dropią. Naprawa arcana wynosi 160k, nie pamiętam dokładnie jak obliczało się cenę naprawy i czy jest to stały % wartości dla wszystkich przedmiotów, postaram się to sprawdzić.
TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
Jak działa krwawienie? Dmg samego ugryzienia jest przeliczane za wzoru siła*1+zręka*1*x%. x=% dmg określany przez poziom umiejętności. Gdy po ugryzieniu walnie się dyńką, dmg otrzymane w następnej rundzie wzrasta, każda kolejna mijająca runda upływu czasu trwania krwawienia zmniejsza się stopniowo. Co do rodzaju obrażeń gryzienia (atak i krwawienie w następnych rundach) to wpływ mają odporności kłute.
TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
personalizacja zwierzaka Nie rozumiem za bardzo co masz na myśli. Zmienić nazwę peta można za darmo, zawsze i wszędzie. Peta w żadnym wypadku nie da się nauczyć nowych umiejętności, można jedynie korygować styl walki obrożą(husarion-ofensywny, basteja-defensywny, brak-normalny)
TaernOldMaster
TaernOldMaster napisał(a) na forum gry Taern
Umiejętności na Sheeda Mam sh 52lvl, opiszę jak to u mnie +/- wygląda: -Lewy-Prawy na 1, do bicia jak many zabraknie. -Front około 30lvla na 3, potem podbić na 5, drastycznie zwiększa celność wręcz. -KO minimum 5, dodaje 2PA i co ważniejsze, zmniejsza zużycie kondycji (na 5 poziomie i 20 wiedzy wchodzi na 100% przy 3 PA). -Dotkliwe na 30lvlu na 3, około 50lvla dobić do 5, świetny debuff, działa na wszystkie strefy. -Cios w Wątrobę na 1, niezwykle przydatny w pvp, jeśli ten aspekt gry cię nie interesuje, to na 0. -Kolanko do 50lvla na 1 wytstarcza, potem można podbijać tak na 3, głównie używam w pvp i na bossach. -Uniki jak najszybciej na 5, ciekawa umka, nieraz ratowała mi życie (na 5 poz przy 20 wiedzy wchodzi na 3PA) -hadu na 1 i to wystarcza do 50lvla, głównie używam do dobijania mobów, w pvp jest niezwykle przydatny, 2 strefa ataku i element zaskoczenia np. mało kto spodziewa się w 1 rundzie 3-5 hadu -Chi główne dmg, szybko na 7 -strach po 50lvlu na 3, przydatne w pvp i jak się jakiegoś bosska soluje, ale nie trzeba sobie tym zawracać głowy.
TaernOldMaster
TaernOldMaster zadał pytanie w grze Taern
Kilka pytań o vd 40. 1. Jak rozdalibyście umki? Zasadniczo sam już ustalilem co i jak, ale zawsze warto zapytać ;) 2.Kiedy wymaxowanie ukazu staje się oplacalne? Na pewno nie będę tego robić wcześnie, bo braknie PU Na inne, rownie ważne rzeczy, a gram raczej solo, ale bosskami w pt też nie gardzę. 3. Co myślicie o "haku w brzuch"? Kiedy waszym zdaniem oplaca się go wbic na 6/7? 4.Po ile chodza poszczególne części setu Przebranie Ludobojcy na s5? Wybaczcie błędy- tablet.