Na Originie gra Nox za darmo! Wystarczy ściągnąć aby na zawsze została w Twojej bibliotece ;) Hit RPG 2000 roku!

Pokonaj Hecubah, królową umarłych i zaprowadź porządek w świecie Nox. Gracz ma do wyboru trzy klasy postaci. Jeśli wybierzesz ścieżkę wojownika, Twoimi atutami w walce będą siła i szybkość. Jako czarownik, wyszkolony w korzystaniu z zaklęć, nie będziesz musiał stawać z wrogiem twarzą w twarz, by zobaczyć jak odchodzi w niebyt. Gdy postanowisz zostać zdobywcą, będziesz mógł przyzwać potężne bestie, by za Ciebie wykonały dzieło zniszczenia.

Stworzone przez legendarne Westwood Studios zręcznościowe RPG utrzymane w konwencji hack-n-slash. Do wyboru trzy klasy postaci – wojownik, czarownik i kontrolujący bestie zdobywca. Gra pozwala tworzyć własne pułapki i zagadki, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w rozgrywkach sieciowych.


jeżeli macie problem aby puścić kogoś przodem w cs go to teraz wiecie jak powinno się zachować ;)
TSTF
TSTF napisał na forum gry Taern
Punkty, co zrobić? Postaraj się napisać do nich. Opisać problem. Myślę że jak wykonasz 2 zadanie to automatycznie powinieneś otrzymać punkty za wykonanie 1. W końcu bez ukończenia 1 zadania nie był byś w drugim prawda? ;)
TSTF
TSTF napisał na forum gry Albion Online
czy ta gra będzie płatna prawdopodobnie będzie darmowa. Aktualnie można kupić grę (taki preorder) który jest w fazie beta i już teraz będziesz mógł sprawdzić na czym polega gra. Dodatkowo (zależnie od pakietu) otrzymasz dodatkowe i unikatowe przedmioty których później nie dostaniesz. Pozdrawiam!
TSTF
TSTF napisał na forum gry Albion Online
O co chodzi w tej... Gra polega przede wszystkim na farmieniu. Nie ma typowo questów czy celu. Nie ma klas i ras. Każdy jest człowiekiem i od Ciebie zależy kim zostaniesz. Możesz zostać magiem w ciężkiej zbroi. Łotrzykiem który świetnie zna się na sztyletach oraz toporach. Im więcej czasu poświęcisz na np. ścinaniu drewna, zabijaniu z łuku czy też przetapianiu wydobytych surowców tym będziesz w tym lepszy. Im więcej czasu poświęcisz na daną broń bądź surowiec tym lepsze rzeczy możesz nosić bądź surowce pozyskiwać. Cała gospodarka opiera się na innych graczach. Więc jeżeli będziesz tylko zabijał toporem to aby zdobyć lepszy topór musisz czekać aż ktoś inny zdobędzie odpowiedni poziom w kowalstwie, wydobyciu żelaza i przetapianiu. Wtedy taki topór dopiero wytworzy i ewentualnie sprzeda. Skille postaci są przypisane do ekwipunku także jeżeli podczas expa zmienisz z topora na kostur to będziesz magiem w ciągu 1s. Gra świetna lecz trudna i czasochłonna... POLECAM!
TSTF
TSTF napisał na forum gry Albion Online
Na czym ta gra polega? Gra polega przede wszystkim na farmieniu. Nie ma typowo questów czy celu. Nie ma klas i ras. Każdy jest człowiekiem i od Ciebie zależy kim zostaniesz. Możesz zostać magiem w ciężkiej zbroi. Łotrzykiem który świetnie zna się na sztyletach oraz toporach. Im więcej czasu poświęcisz na np. ścinaniu drewna, zabijaniu z łuku czy też przetapianiu wydobytych surowców tym będziesz w tym lepszy. Im więcej czasu poświęcisz na daną broń bądź surowiec tym lepsze rzeczy możesz nosić bądź surowce pozyskiwać. Cała gospodarka opiera się na innych graczach. Więc jeżeli będziesz tylko zabijał toporem to aby zdobyć lepszy topór musisz czekać aż ktoś inny zdobędzie odpowiedni poziom w kowalstwie, wydobyciu żelaza i przetapianiu. Wtedy taki topór dopiero wytworzy i ewentualnie sprzeda. Skille postaci są przypisane do ekwipunku także jeżeli podczas expa zmienisz z topora na kostur to będziesz magiem w ciągu 1s. Gra świetna lecz trudna i czasochłonna... POLECAM!