Czy jak gmina zaatakuje np. wilki lub zamek SI, to dostanę też honor? Czy jak gmina zaatakuje np. wilki lub zamek SI, to dostanę też honor? Jeśli tak, to czy ten honor będzie dzielony na wszystkich w gminie, czyli jak wiele wiosek w gminie będzie, to honor będzie mały, czy może Honor zostanie sklonowany tak, że jak Gmina za zniszczenie dostała 100k Honoru, to wszyscy gracze też tyle dostaną? I kto w ogóle może atakować wojskami z gminy? Tylko wójt gminy?
Iloma armiami atakuje Szczur innych graczy? I czy oszukuje? Np. Szczur, Wilk i inni atakują graczy co jakiś czas? Ale jedną armią zawsze, czy może mogą wysłać z 5 armii do 5 graczy na raz? I czy taki Szczur itd potrafi odbudować sobie zamek? I czy Szczur i inni oszukują? Czyli czy jeśli Szczura ktoś zaatakował i Szczurowi zostało 3 łuczników tylko, to czy on po chwili może zaatakować innego gracza armią liczącą np. 200-300 osób? (czyli oszukał, bo wyczarował sobie armię w sekundę)
Czy zawsze przeciwnicy komputerowi będą tacy słabi? Gram na nowym świecie i na razie 100% ludzi atakuje wszystko co się pojawi na mapie w ciągu milisekundy, czyli widzą respawn np. zamiu Szczura i już 5 osób śle armie, nie ma jak konkurować z nimi. Chcę wiedzieć, czy niedługo komputerowi przeciwnicy staną się na tyle mocni by graczom nie chciało się tak atakować jak dotychczas przeciwników, czy zawsze będą słabi? Bo trochę bez sensu, że jakiś komputerowy zamek pojawia się dość rzadko, a jest banalny do zniszczenia, nie powinno tak być.
Czy jeśli w trakcie chodu wojsk użyję karty na przyspieszenie marszu, to pójdą szybciej? Chcę wiedzieć kiedy powinienem odpalać kartę, która przyspieszy poruszanie się np. wojska lub innego typu jednostek, czy muszę to koniecznie zrobić tuż przed wysłaniem wojska w x miejsce, czy może mogę w trakcie to zrobić? Bo nie chcę czasem zmarnować karty, np. że wyślę wojska, zobaczę, że 4 godziny muszą iść i dopiero wtedy użyję karty i okaże się, że nie działa na wcześniej wysłane wojska, a jedynie na nowe. Dlatego pytam jak jest.
W jaki sposób działa karta natychmiastowej dostawy? W jaki sposób działa karta natychmiastowej dostawy? Czy to wygląda tak, że najpierw zlecam kupcom sprzedaż czegoś, wyświetla się czas, że np. dojadą tam za 5 godzin i sobie jadą, a ja od razu mogę użyć karty natychmiastowej dostawy i co się wtedy sanie? Czy kupców jedynie teleportuje do ich celu, ale drogę powrotną będą musieli pokonać sami? Czy może teleportuje ich do miejsca sprzedaży i z powrotem do mojej wioski (tak, że będą gotowi na kolejną wyprawę)?